anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie przyjąłem zwrotu zakupionego na Firmę, spółkę z.o.o w rewanżu otrzymałem negatywny komentarz

MAMY ROZWIĄZANIE!
Luxma
#9 Pomysłodawca#

Witam 

Nie przyjąłem zwrotu zakupionego na Firmę, spółkę z.o.o w rewanżu otrzymałem negatywny komentarz.
Co mogę zrobić aby zemsta kupującego nie obniżała mojej 100% oceny ?? 

 

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Luxma a co stanęło na przeszkodzie , aby zwrot przyjąć ? ... treść oceny nie kwalifikuje jej do usunięcia .

oznacz moderatorów
Luxma
#9 Pomysłodawca#

Towar wykonany na indywidualne zamówienie.
Treść oceny mówi że nie przyjmuje zwrotów zgodnie z ustawą czyli wprowadza klientów w błąd.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Luxma co masz na myśli pisząc ,, indywidualne zamówienie ,, ... bo tak przeglądając Twoje oferty mam pewne zastrzeżenia .

oznacz moderatorów
it24_pl
#12 Orędownik#
 
Luxma 

odpowiedź na komentarz, i opisz jak to faktycznie wygląda. Komentarze po roku czasu znikają.

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Luxma "Towar wykonany na indywidualne zamówienie" - i co z tego skoro nie indywidualnych cech charakterystycznych - nie masz prawa ograniczyć zwrotu. Co nie zmienia faktu, że zoo i tak nie ma takiego prawa. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Luxma Zakup związany z działalnością firmy? negatyw trudny do usunięcia i jak nie narusza regulaminu i nie obraża wręcz niemożliwy.

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@LEW433 jakie to ma znaczenie czy związany czy nie związany? Zakup na Sp. Z o.o. 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

Sprzedający nie przyjmuje zwrotów ! Twierdzi że kolor żółty nie podlega zwrotowi jaka wynika z ustawy o zakupach przez internet ! Uważajcie ! Nie polecam !

 

Jak interpretować taki wpis?

Przecież Kupujący się ośmiesza i kompromituje własną firmę

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@RED nie w tym rzecz ,  zerknąłem do ofert autora wątku i pomijając fakt ,że zakup był na spółkę stwierdzam ,że @Luxma nadużywa prawa do ograniczenia zwrotu stąd moje pytanie ,, co masz na myśli pisząc ,, indywidualne zamówienie ,,

oznacz moderatorów
Luxma
#9 Pomysłodawca#

To klient decyduje jakimi taśmami okleić słupki wybiera kolory, miesza jak chce. 

oznacz moderatorów
Luxma
#9 Pomysłodawca#

Zawsze przyjmuje zwroty od osób prywatnych i jednoosobowych działalności.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Luxma taaa.... słupek o wymiarze określonym przez Ciebie , kolory taśm z Twojego katalogu .... czy coś pominąłem ? bo jeśli nie to nie masz najmniejszych podstaw do ograniczania zwrotów .

oznacz moderatorów
Luxma
#9 Pomysłodawca#

Ok Zmienię poprawię .

Ale tu chodzi o zakup na Sp.zoo 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Luxma tak , tu się z tobą zgodzę , masz prawo nie przyjąć  ,ale czy warto .... osądź sam .

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@mdrogeria masz rację - sprzedawca ogranicza prawo zwrotu w ofercie niezgodnie z ustawą konsumencką

ale tego nie napisał kupujący spółka z o.o. i to też kompromituje tą spółkę

 

@Luxma gdybyś napisał w ofercie - wykonamy dla ciebie towar na indywidualne zamówienie

w kolorze indywidualnie wybranym - to by było raczej poprawnie

sprzedaż gotowych wyrobów wykonanych wcześniej nie podpada pod ograniczenia

oznacz moderatorów
Luxma
#9 Pomysłodawca#

Ok dziękuje za informację. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Luxma dobrze ,że wylało się to tu w naszym gronie , potraktuj to jako prezent od Gaduł , nieświadomie mogłeś wdepnąć w niezłe ....... 

oznacz moderatorów
kacpik15
#7 Wielbiciel#

Jeżeli opinia nie narusza regulaminu allegro to raczej wątpię że usuną, najlepiej po prostu wyjaśnić sprawę z kupującym, albo odpowiedzieć na komentarz i rozwiać wątpliwości przyszłych klientów. 

oznacz moderatorów
Luxma
#9 Pomysłodawca#

Czyli reasumując, trzeba zawsze przyjmować zwroty od wszystkich nawet od  sp.z.oo bo moga dać negatywa i nikogo nie obchodzi że komentarz jest kłamliwy. 

oznacz moderatorów