anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie widzę tabeli z dostępnymi środkami

CudownyDzien
#7 Wielbiciel#

nie widzę paska w finanse środki i historia operacji, zawsze wyświetlał się stan konta i mozliwoosc wypłaty, pieniądze na saldzie mam, jak inaczej to wypłacić? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

CudownyDzien_0-1654504470092.png

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CudownyDzien Hej 🙂 Saldo sprawdzisz w zakładce Rozliczenia z Allegro. Sprawdź, czy w tej zakładce widzisz swoje saldo: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CudownyDzien
#7 Wielbiciel#

dziękuję, tylko mi chodzi o saldo wpłat od kupujących, nie rozliczenia z allegro

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CudownyDzien Rozumiem, chodzi o pasek "Środki"?

ko_alka_0-1654505266992.png

U mnie ta sekcja jest widoczna, zatem wykonaj proszę standardowe czynności, czyli wyczyść pliki cookies (możesz skorzystać z kombinacji klawiszy Ctrl + Shift + Delete, jeśli korzystasz z systemu Windows). Sprawdź również, czy na innej przeglądarce lub w trybie incognito ta sekcja również nie jest widoczna. Daj mi proszę znać, czy problem zniknął - jeśli nie, zgłoszę to do Działu Technicznego. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CudownyDzien
#7 Wielbiciel#

nic się nie zmieniło 😞

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CudownyDzien Czy w przeglądarce masz dodane jakieś wtyczki? Z jakiej przeglądarki korzystasz, być może jest niezaktualizowana? Prześlij mi proszę zrzut ekranu z widocznym całym ekranem komputera 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów