anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieaktywne wyplaty

Alleg496
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dzień dobry jestem tu nowy wiec mam pytanie jeśli można. Sprzedałem pierwszy przedmiot na allegro. W zakładce środki wypłaciłem kwotę zapłaconą przez kupującego i widzę ją jako wypłaconą a po chwili mam napisane wypłaty nieaktywne i teraz nie wiem czy wysłać przedmiot bo to komputer za 700 zl czy czekać az przyjdą środki proszę pomóżcie z góry dziękuje Rafal

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Alleg496, widzę, że zleciłeś dziś wypłatę środków otrzymanych od Kupującego. Pieniądze powinny znaleźć się na Twoim koncie do końca dnia w następnym dniu roboczym.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Alleg496 Masz nieaktywne ponieważ zleciłeś przelanie na swoje konto i masz zero na koncie, jeżeli pojawią się środki wówczas wypłaty będą znowu aktywne.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Alleg496 Jeżeli zleciłeś wypłatę, pieniądze będziesz miał na koncie do końca następnego dnia po zleceniu. Możesz już teraz wysłać przedmiot bez obaw, możesz też go wysłać wtedy, gdy pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym.

Jeżeli w tej chwili masz wypłaty nieaktywne, to teoretycznie one staną się aktywne po kolejnej wpłacie od kupującego. Jednak nie zawsze musi tak być. Są sytuacje, w których nie wypłacisz środków nawet po wpłacie od kupującego.

oznacz moderatorów