anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieodebrana przesyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
18mr75
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie bo pierwszy raz mi sie to przytrafiło. Sprzedałem towar za sume okolo 20 zł kupujacy wybral opcje allegro paczkomaty po oplaceniu i mojej wysylce nie odebral z paczkomatu przesylki:/ Dzis paczka wrociła do mnie z powrotem i co dalej rozumiem ze zwracam mu pieniadze problem ze nie mam na koncie Allegro bo na biezaca wyplacam i ciezko powiedziec kiedy tam beda jakies fundusze. Czy mam zadzwonic do niego i poza allegro przelac mu kase na konto pytam zeby pozniej nie bylo ze zwrociłem na konto poza allegro a tu nadal bedzie wisiec ze kase mam zwrocic czy cos w tym stylu 😕 jakies sugesteie w tej sytuacji ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
mdrogeria
#21 Demiurg#

@18mr75 nie pieklij się , spokojnie . Ze zwrotem środków musisz zaczekać na decyzję klienta , pomimo ,że jesteś w jej posiadaniu paczka w dalszym ciągu należy do niego . Poinformuj mailem o powrocie przesyłki i .... czekaj .

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@18mr75 skontaktuj się proszę z kupującym, jeśli rezygnuje z zakupu, powinien zgłosić zwrot, wówczas będziesz mógł zasilić Allegro Finanse konkretną kwotą potrzebną do zlecenia zwrotu. Tutaj więcej informacji na ten temat, jednak opcja będzie dostępna, tylko jeśli kupujący wypełni formularz zwrotu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów