anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowe kategorie ofert

tangell
#8 Zapaleniec#

Czy zdarza się chociaż raz do roku że ktoś z allegro choćby wyrywkowo przejrzy kategorie ogłoszeń?

Przecież w niemal każdej kategorii jest nawalone multum ogłoszeń których tam być nie powinno, np. w podkategorii car audio dla PROCESORÓW DŹWIĘKU mamy nas..ane słuchawek bluetooth, i nie są to 2-3 ogłoszenia ale cała masa, nie widzi mi się "w czynie społecznym" robić roboty za pracowników allegro którzy biorą wynagrodzenia i premie za utrzymanie porządku na allegro... serio mam w życiu ciekawsze rzeczy do zrobienia niż robić czyjąś robotę za darmo. z allegro robi się drugi **piiip** czy **piiip**s gdzie kategorie przez sprzedających są traktowane jako co najwyżej sugestie. przez taki burdel co raz mniej chętnie korzystam z allegro. 

Jak bym chciał kupić słuchawki to bym ich szukał w słuchawkach a nie procesorach dźwięku. Jak bym chciał USZKODZONY sprzęt to nie pomijał bym "uszkodzony" w filtrach.....

Weźcie się ludzie za robotę albo zatrudnijcie pomoc...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tangell Cześć. 🙂 Na Allegro mamy 250 milionów ofert. Pracownicy, którzy zajmują się tym tematem, codziennie poprawiają ich tysiące. Korzystamy również ze specjalnych algorytmów wspierających naszą pracę. Mimo wszystko skala ofert jest tak duża, że mogą zdarzyć się oferty w nieprawidłowych kategoriach i bardzo mi z tego powodu przykro, bo wiem, że dla Ciebie (jako Klienta) jest to niekomfortowe. Dlatego tak często zachęcamy do zgłaszania ofert samodzielnie: https://allegro.pl/zglos-naruszenie/oferty 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tangell
#8 Zapaleniec#

ja rozumiem ze to problematyczne weryfikować treść ogłoszeń, ale żeby wejść w kategorię i wyłapać po samych tytulach i miniaturach że coś jest nie tak to nie jest jakieś skomplikowane. I nie trzeba być specjalistą żeby na pierwszy rzut oka odróżnić po miniaturze ze np. sluchawki ktoś wystawia w kategorii "procesory dźwięku" albo podgrzewacze do kubków w kategorii "myszki". takie jawne pomyłki/oszustwa da się wyłapać hurtem w kilka minut. Serio gdyby to były pojedyncze przypadki to bym nie robił problemu, ale gdy wchodzisz w kategorie a tam widzisz ciurkiem kilkadziesiąt ogłoszeń off topic to to drażni i utrudnienia szukanie wlasciwego towaru, może jak by allegro jakoś rekompensowalo (np. "monetami") zglaszanie takiej patologii to by ludzie chętniej czas poświęcali na zglaszanie, a za darmo to ja nie będę klikał kilkudziesięciu zgłoszeń za ktorych moderację ktoś bierze pieniądze, Wy za mnie nie pracujecie sorry 😉

oznacz moderatorów

tangell
#8 Zapaleniec#

proszę bardzo Głośniki komputerowe / zestawy 7.1 są 2 strony wyników, ANI JEDEN nie zawiera zestawu 7.1 !!!!
@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Co Wy na to?
Czy taki stan Allegro jest ok?
A żeby zrobić z tym względny ład nie trzeba być fachowcem, wystarczy odrobina spostrzegawczości żeby większość tego syfu ogarnąć nawet nie wchodząc w konkretne aukcje.... szybka i łatwa robota a można hurtem odstrzelić ze 30 ogłoszeń w 5-10 minut w pojedynkę.
A takie przykłady mogę Wam palcem pokazywać ad mortem defecatum i dalej tematu nie wyczerpię.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tangell  Dziękuję, wysłaliśmy do sprzedających upomnienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tangell
#8 Zapaleniec#

no to zabawy ciąg dalszy:
https://allegro.pl/kategoria/sprzet-audio-przenosny-odtwarzacze-cd-md-i-kasetowe-307033?offerTypeBuy...
na niemal 870 ofert, właściwych (czyli odtwarzaczy MINIDISC lub akcesoriów do nich) znalazłem "aż" PIĘĆ, cała reszta to głównie chińskie "walkmany" i torby na piłki do koszykówki... zwłaszcza te ostatnie mają bardzo dużo wspólnego z Minidisc, mniej więcej tyle samo co ostatnimi czasy allegro z porządkiem

oznacz moderatorów