anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowy kod ean

GaabyGSM
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Regularnie mam odrzucany produkt którym jest Gub PRO 1. Jest to uchwyt na telefon do roweru lub motocykla. Za każdym razem dostaje informacje że produkt posiada nieprawidłowy kod EAN.
Problem w tym ze ten produkt nie ma kodu nadanego przez producenta ponieważ jest to fabryka w Chinach (pewnie tak naprawdę wiele fabryk to robi) i sprowadzając partie produktów samemu nadaje im się swój EAN.

A Allegro ma zapisany jakiś EAN podany przez pierwszego sprzedającego który zgłaszał produkt do katalogu Allegro.
problem w tym że ten EAN nie wyświetla się nigdzie a my pozostali sprzedawcy nie możemy wpisać „prawidłowego” wg. systemu numer ean.

Jest to irytujące ponieważ mam legalnie sprowadzone 200 szt produktu którego nie mogę sprzedawać bo Wy Allegro macie rażące błędy w swoich systemach. Nie pierwszy zresztą! 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

gartdeco1
#10 Popularyzator#

ean można odczytać, rozpocznij wystawianie nowego produktu, następnie w wyświetlone pole wpisz jego nazwę i zatwierdź, pole ean zostanie  automatycznie uzupełnione przez allegro.

oznacz moderatorów

gartdeco1
#10 Popularyzator#

Marka: GUB

Kod producenta: 01

Model: pro-1

Przeznaczenie: telefon

 EAN 2000000055220

ale ja to bywa na allegro ten produkt jest sprzedawany pod różnymi ean,ami , jest tego kilka stron trzeba sobie wybrać

oznacz moderatorów