anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwy kupujący.

zhibo_pl
#8 Zapaleniec#

Klient kupuje z kont znajomych produkty na których mu zależy i dobiera inne aby mieć smarta, a następnie odsyła, (nawet nie otwierając) niepotrzebne mu produkty. Sytuacja powtórzyła się w ostatnim miesiącu już dwukrotnie, a podejrzewam ,że wcześniej kupił coś z własnego konta, a po zablokowaniu przeszedł na kupowanie przez znajomych. Zmieniając jedynie adres dostawy na własny po czym go namierzyłem. Nie będę przecież blokował wszystkich jego znajomych, z których kont będzie kupował w przyszłości, zwłaszcza że każdy taki zakup to koszty dla sprzedającego.

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

-PRORIDE-
#11 Animator#

A najlepsze jest że klient może zakupić przedmiot i go zwrócić i wystawić negatywny komentarz i Allegro nic nie może zrobić. Ja wysłałem przedmiot do kupującego który nawet nie otworzył paczki nie widział tego przedmiotu na własne oczy, a kolejnego dnia zrobił zwrot i wystawił negatywny komentarz. Szok że tak można robić i to jest zgodne z prawem Allegro. A jak w trafisz na rosyjskiego kupującego to taki kupujący ma większe prawa niż sami pracownicy na allegro. Otworzyłem dyskusję z rosyjskim sprzedawcą to kolejnego dnia miałem komunikat od Allegro zakończyliśmy w Twoim imieniu Dyskusję 😀 Zostałem z rosyjskim bublem przedmiotem nawet nie mam jak go reklamować.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

u mnie co dziennie zwrotu, jest tez towar za 8 zł 13 zł śmieszna ale prawdziwe blokować i tyle allegro ma sprzedawców gdzieś i nic z tym nie zrobi .

oznacz moderatorów