anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe a stare warunki super sprzedawcy

MAMY ROZWIĄZANIE!
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

Dołączyłam do programu na starych zasadach, około 13 sierpnia. Musiałam uzbieraź 100 pozytywnych komentarzy. Teraz musiałam zbierać żeby mieć 50 zrealizowanych zamówień, według nowych zasadach które beda od 4 wrzesnia. Ktoś mi wytłumaczy jak się to liczy? W jakości sprzedaży świeci mi się ze zrealizowałam 57 zamówień ale nie bede miec tytułu bo nie zrealizowałam 50. Nawet jak odjełam zwroty czy anulowane zamówienia w ciągu ostatnich dni to wychodzi mi 52. Dlaczego nie bede miec tytułu skoro spełniam wszystkie warunki... Czy to jakiś błąd ?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
Client:112604949
#10 Popularyzator#

@MonikaBerger Skopiowane z innego wątku:

Od 4 września 2023 r. możecie otrzymać tytuł Super Sprzedawcy, jeśli:

  • macie konto firmowe i nie macie statusu apteki
  • Wasza jakość sprzedaży będzie na poziomie Super + lub Super przez co najmniej 14 z ostatnich 30 dni – nie muszą to być dni następujące po sobie
  • Wasza jakość sprzedaży będzie na poziomie nie niższym niż Dobry przez co najmniej ostatnie 30 dni
  • macie minimum 50 zrealizowanych zamówień w ciągu ostatnich 30 dni. 

Musisz spełniać wszystkie te warunki.

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

To własnie te wszystkie warunki spełniam. Jakoś sprzedaży na poziomie super mam większość czasu, czasem wpadnie super+. Konto firmowe jest, nie ma statusu apteki, a zrealizowane zamówienia w jakości sprzedaży widnieje 57, policzyłam sama odliczając zwroty, anulowane itp i wyszło 52. A informacja jest ze mam poprawić zrealizowane zamówienia bo nie spełniam wymagania

oznacz moderatorów
Client:112604949
#10 Popularyzator#

@MonikaBerger A to wtedy nie wiem. Przedziwna sprawa.

Zapraszam panie moderatorki, bo to raczej sprawa dla nich 😉

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@MonikaBerger a ten warunek spełniasz ? bo jeśli piszesz tu z tego samego konta co sprzedajesz to widzę tylko kilkanaście transakcji z ostatnich 30 dni.

  • macie minimum 50 zrealizowanych zamówień w ciągu ostatnich 30 dni. 
oznacz moderatorów
Client:112604949
#10 Popularyzator#

@mdrogeria A czytać potrafisz? 😅

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:112604949 rzucasz się , a staram się pomóc, w listingu ofert autora wątku widzę tylko kilkanaście transakcji z 30 dni dlatego pytam czy pisze tu z konta , na którym sprzedaje .

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

tak, z tego konta sprzedaje. Niewiem czemu widzisz tylko kilkanaście ofert, skoro wczoraj wysłałam 4 paczki, przedwczoraj 7 itd

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@MonikaBerger a ja już wiem dlaczego  ,po przełączeniu widoku pokazały się  wszystkie transakcje , nie chce mi się liczyć , ale widzę duuuużo więcej jak na widoku poprzednim .

@w_kiwi pewnie Ci wyjaśni bo osobiście nie widzę powodu choć jedne jeszcze .... dane aktualizują się ok południa , zerknij do zakładki SS po 12:00 

oznacz moderatorów
Client:112604949
#10 Popularyzator#

@mdrogeria Jeżeli ktoś wyraźnie napisał już 2 razy a ty się dalej pytasz no to chyba z czytaniem masz problem. I ja się nie rzucam, normalnie pytam bo mimo jasnej informacji zadajesz głupie pytania, bo coś tam zobaczyłeś na listingu ofert. Bardzo pomocne, nie ma co.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:112604949 kto pyta nie wielbłądzi , że nie wiesz o tym to nie grzech ....hmmm ale wstyd 🙄

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

Spełniam, policzyłam dzień po dniu ostatnie 30 dni, odliczając zwroty i anulowane transakcje i wychodzi 52 zamówienia. W jakości sprzedaży świeci się ze mam 57. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Jeśli nie chcesz podawać tutaj loginu konta, o którym mówisz, wyślij go proszę na adres spolecznosc@allegro.pl podając również link do tego wątku. Sprawdzę opisywaną przez Ciebie sytuację. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

login to MonikaBerger

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Już konsultuję tę kwestię z odpowiednim zespołem. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Wracam do Ciebie z odpowiedzią. Na ten moment nie spełniasz warunków, ponieważ posiadasz 49 zamówień, które są brane pod uwagę, czyli takie, za które nie otrzymałaś zwrotu prowizji. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@w_kiwi O to mój błąd w liczeniu. Dziękuje bardzo za pomoc

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@MonikaBerger może i nie błąd , tylko w panelu SS widzisz dane z wczoraj .

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

Policzyłam sama ostatni miesiąc według zamówień. Z tym że wyszło na to że zamiast ostatnie 30 dni, policzyłam 31. Stąd wynikła różnica i pomyłka moja o te 3 zamówienia. Ale ważne że już wszystko wyjaśnione

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

HA ! @w_kiwi od rana zjada literki 😁

oznacz moderatorów