anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe a stare warunki super sprzedawcy

MAMY ROZWIĄZANIE!
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

Dołączyłam do programu na starych zasadach, około 13 sierpnia. Musiałam uzbieraź 100 pozytywnych komentarzy. Teraz musiałam zbierać żeby mieć 50 zrealizowanych zamówień, według nowych zasadach które beda od 4 wrzesnia. Ktoś mi wytłumaczy jak się to liczy? W jakości sprzedaży świeci mi się ze zrealizowałam 57 zamówień ale nie bede miec tytułu bo nie zrealizowałam 50. Nawet jak odjełam zwroty czy anulowane zamówienia w ciągu ostatnich dni to wychodzi mi 52. Dlaczego nie bede miec tytułu skoro spełniam wszystkie warunki... Czy to jakiś błąd ?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
Client:112604949
#10 Popularyzator#

@MonikaBerger Skopiowane z innego wątku:

Od 4 września 2023 r. możecie otrzymać tytuł Super Sprzedawcy, jeśli:

  • macie konto firmowe i nie macie statusu apteki
  • Wasza jakość sprzedaży będzie na poziomie Super + lub Super przez co najmniej 14 z ostatnich 30 dni – nie muszą to być dni następujące po sobie
  • Wasza jakość sprzedaży będzie na poziomie nie niższym niż Dobry przez co najmniej ostatnie 30 dni
  • macie minimum 50 zrealizowanych zamówień w ciągu ostatnich 30 dni. 

Musisz spełniać wszystkie te warunki.

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

To własnie te wszystkie warunki spełniam. Jakoś sprzedaży na poziomie super mam większość czasu, czasem wpadnie super+. Konto firmowe jest, nie ma statusu apteki, a zrealizowane zamówienia w jakości sprzedaży widnieje 57, policzyłam sama odliczając zwroty, anulowane itp i wyszło 52. A informacja jest ze mam poprawić zrealizowane zamówienia bo nie spełniam wymagania

oznacz moderatorów
Client:112604949
#10 Popularyzator#

@MonikaBerger A to wtedy nie wiem. Przedziwna sprawa.

Zapraszam panie moderatorki, bo to raczej sprawa dla nich 😉

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@MonikaBerger a ten warunek spełniasz ? bo jeśli piszesz tu z tego samego konta co sprzedajesz to widzę tylko kilkanaście transakcji z ostatnich 30 dni.

  • macie minimum 50 zrealizowanych zamówień w ciągu ostatnich 30 dni. 
oznacz moderatorów
Client:112604949
#10 Popularyzator#

@mdrogeria A czytać potrafisz? 😅

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:112604949 rzucasz się , a staram się pomóc, w listingu ofert autora wątku widzę tylko kilkanaście transakcji z 30 dni dlatego pytam czy pisze tu z konta , na którym sprzedaje .

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

tak, z tego konta sprzedaje. Niewiem czemu widzisz tylko kilkanaście ofert, skoro wczoraj wysłałam 4 paczki, przedwczoraj 7 itd

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@MonikaBerger a ja już wiem dlaczego  ,po przełączeniu widoku pokazały się  wszystkie transakcje , nie chce mi się liczyć , ale widzę duuuużo więcej jak na widoku poprzednim .

@w_kiwi pewnie Ci wyjaśni bo osobiście nie widzę powodu choć jedne jeszcze .... dane aktualizują się ok południa , zerknij do zakładki SS po 12:00 

oznacz moderatorów
Client:112604949
#10 Popularyzator#

@mdrogeria Jeżeli ktoś wyraźnie napisał już 2 razy a ty się dalej pytasz no to chyba z czytaniem masz problem. I ja się nie rzucam, normalnie pytam bo mimo jasnej informacji zadajesz głupie pytania, bo coś tam zobaczyłeś na listingu ofert. Bardzo pomocne, nie ma co.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:112604949 kto pyta nie wielbłądzi , że nie wiesz o tym to nie grzech ....hmmm ale wstyd 🙄

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

Spełniam, policzyłam dzień po dniu ostatnie 30 dni, odliczając zwroty i anulowane transakcje i wychodzi 52 zamówienia. W jakości sprzedaży świeci się ze mam 57. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Jeśli nie chcesz podawać tutaj loginu konta, o którym mówisz, wyślij go proszę na adres spolecznosc@allegro.pl podając również link do tego wątku. Sprawdzę opisywaną przez Ciebie sytuację. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

login to MonikaBerger

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Już konsultuję tę kwestię z odpowiednim zespołem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Wracam do Ciebie z odpowiedzią. Na ten moment nie spełniasz warunków, ponieważ posiadasz 49 zamówień, które są brane pod uwagę, czyli takie, za które nie otrzymałaś zwrotu prowizji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi O to mój błąd w liczeniu. Dziękuje bardzo za pomoc

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@MonikaBerger może i nie błąd , tylko w panelu SS widzisz dane z wczoraj .

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

Policzyłam sama ostatni miesiąc według zamówień. Z tym że wyszło na to że zamiast ostatnie 30 dni, policzyłam 31. Stąd wynikła różnica i pomyłka moja o te 3 zamówienia. Ale ważne że już wszystko wyjaśnione

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

HA ! @w_kiwi od rana zjada literki 😁

oznacz moderatorów