anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

odłączony towar od katalogu

WodnaKraina00
#9 Pomysłodawca#

Cześć

Co mam zrobic Allegro odłacza mi produkt od katalogu. JA je ponownie łącze według wytycznych i za chwilę znowu zostaje odłączone.

oferta 14197967317photo_2023-08-23_19-05-41.jpgphoto_2023-08-23_19-05-48.jpg

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WodnaKraina00 sprawdziłam to i oferta jest połączona z katalogiem produktów

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WodnaKraina00
#9 Pomysłodawca#

Teraz tak, bo tozrobilam, ale jutro albo za 2 dni znowu dostane maila ze odlaczone, bo tak juz bylo ze 3 razy

 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Potwierdzam - u mnie też jedna oferta została odłączona od katalogu. Połączyłem ponownie i następnego dnia znowu to samo. Dałem sobie spokój. Po prostu jej nie wystawię tutaj więcej.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WodnaKraina00 problem powoduje podany przez Ciebie kod EAN. Czy na pewno jest poprawny? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WodnaKraina00
#9 Pomysłodawca#

tak, na pewno

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WodnaKraina00 a jest podany na opakowaniu? Jeśli tak, to czy możesz podesłać zdjęcie?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WodnaKraina00 ok, dziękuję za zdjęcie, wyjaśniam to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WodnaKraina00 produkt jest znów odłączony, ale poczekaj proszę, ponieważ wyjaśniam to 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WodnaKraina00
#9 Pomysłodawca#

cześć, i co s wiadomo w mojej sprawie?

oznacz moderatorów

ArturPytelewski
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo czasami, na dodatek moderacja zmienia mi szczegóły produktów na jakieś wyimaginowane z kosmosu w ogóle nieistniejące, często nie mogę wpisać własnych szczegółów zgodnych ze stanem faktycznym, tylko jedyną opcją jest połączyć z produktem już istniejącym w katalogu, który nie jest tym produktem który ja wystawiam albo ma błędne dane. Ale jakoś trzeba z tym żyć.

oznacz moderatorów

WodnaKraina00
#9 Pomysłodawca#

Dalej to samo, ja łącze z katalogiem, Wy odłączacie i tak na okrągło. sprawa zgłoszona parę dni temu, ktoś miał to wyjaśnić i cisza. Zero odzewu

Zrzut ekranu 2023-08-26 103306.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WodnaKraina00 Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, sprawa jest wyjaśniana. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@WodnaKraina00 Ja ostatnio po takich cudach katalogowych zamieszczam na początku opisu :

Tytuł aukcji i parametry zostały narzucone przez katalog Allegro > prawdziwy jest mój tytuł i mój opis.

A to jest właśnie katalog i produktyzacja :

Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.

oznacz moderatorów

WodnaKraina00
#9 Pomysłodawca#

chyba tez tak zacznę robić. Bo co chce poprawnie wpisać, żeby było dobrze to się nie da, bo albo ktoś już cos pozmieniał, a jak wrzucam do poprawy to zostaje odrzucone.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@WodnaKraina00 No i właśnie dlatego dałem sobie spokój z walką > jak napisałem tu na forum > to moderatorka kazała mi robić zrzuty ekranu, z datą, godziną, paskiem adresu > tak jak by to co napisałem i zrobiłem zrzut najważniejszej części  było niewiarygodne > więc odpuściłem sobie.

To i tak niczego nie zmieni > a ja nie jestem Don Kichotem, żeby walczyć z wiatrakami.

oznacz moderatorów

papier_czerpany
#10 Popularyzator#

Ja dyskutuję z helpdeskiem, podobno problemem jest wybrany producent "inne". Nie rozumiem dlaczego, skoro sami taką kategorię ustanowili dla produktów których nie ma w katalogu. Przedwczoraj, na 35 aukcji, 30 mi odłączono, połączone ponownie znów odłączone - przyczyna oczywiście nie podana.

Drugi problem, że nazwy w katalogu generowane są automatycznie na podstawie kryteriów wg widzimisie kategorii (np. nazwa+wymiar+ilość_sztuk), co jest głupie, bo połowa mojego asortymentu ma ten sam opis w kategorii bo np. różni się kolorem i fakturą których nie ma w nazwie. Podejrzewam że system szaleje, bo różne kody EAN mają identyczną nazwę w katalogu.

Zgłoszone kilkanaście błędów do katalogu - zawsze są odrzucane.

oznacz moderatorów

WodnaKraina00
#9 Pomysłodawca#

W katalogu 2 produkty , 1EAN i tak mamy łączyć z katalogiem. Bo moja sprawa się ciągnie i nikt tego dalej nie rozwiązuje. Wcześniej wklejałam zrzuty że produkty łączę z katalogiem i allegro je odłącza i tak w kółko. Czy ktoś coś odpisze konkretnego z obsługi Allegro?

Zrzut ekranu 2023-08-28 160026.png

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Odłączenie - to pół biedy. Są przypadki, gdzie pracownicy Allegro w/g własnego "widzimisię" przenoszą sprzedawany produkt do innej, błędnej kategorii. Tak np. u mnie jakiś "nawiedzony" lub "myślący inaczej" pracownik serwisu Allegro przeniósł przedmiot:

- kabel USB do podłączenia komputera do drukarki do sekcji "akcesoria GSM". Nawet nie pisałem żadnego odwołania - bo po co? Przecież pracownik Allegro zweryfikował aukcję i stwierdził, że złącze USB 3.0 jest przeznaczone do podłączenia telefonu komórkowego do drukarki. Aż chce się wysłać zapytanie, jaki telefon posiada takie złącze. Ale z pracownikami Allegro nie ma co dyskutować. Oni wiedzą lepiej. Być może trafiłem na jakiegoś emeryta, który nawet nie wie jak wygląda telefon komórkowy. O smartfonie nawet nie wspominam.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WodnaKraina00 przepraszam, że czekałaś na odpowiedź!
Podany kod: 1343332867842 nie jest kodem EAN (nie jest oficjalnym kodem EAN, ponieważ nie jest w bazie GPR), tylko kodem nadanym przez producenta.
W tej kategorii konieczne jest podanie parametrów "marka" i "kod EAN", aby oferta była połączona z katalogiem, więc aby produkt nie został odłączony, producent lub dystrybutor powinien nadać prawidłowy kod EAN. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów