anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odblokowanie konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tomafos
#8 Zapaleniec#

Sprawa s kupującym jest rozwiązania zakończył się dyskusje wczoraj, sam też poprosił żeby mi odblokowano konto bo zadziałał zbyt pochopnie. Kiedy będzie odblokowane bo chce wystawić oferty... 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Tomafos
#8 Zapaleniec#

Już dwa dni pisze i nic.... A aukcje się kończą i nie mogę wznowić... 

oznacz moderatorów
Tomafos
#8 Zapaleniec#

Czy może ktos z działu bezpieczeństwa tranzakcji jest i może mi powiedzieć dlsczego tak trudno odblokować mi konto skoro wszystko zostało ustalone, zrobiłem zwrot pełnej kwoty a nawet więcej bo było dwa razy plkuo teraz a ja na konto POK wysłałem dwa przelewy a kupujący narazie ma tylko jedną tranzakcje zwrócona? Czy ta trudne po nicku kupującego jest sprawdzić co i jak? Pani Magdalena z tego działu pyta mnie dlaczego zrobiłem dwie wpłaty, na co już wcześniej odpowiedziałem ze było dwa razy kupione na tą kwotę i dlatego taki zwrot i dwa zgłoszenia do POK przez kupującego. Jeśli to czyta ktoś z POK to bardzo bym prosił o odblokowanie konta bo już sam kupujący zakończył dyskusje do tej tranzakcji wczoraj i sam nawet prosił o odblokowanie mi konta bo uważa że nie potrzebnie zgłaszał to do POK a nie umówil się na zwrot przelewem prywatnie bo teraz musi 7 dni czekać na pieniądze bo ten program jest po to jak sprzedający nie chce zrobić zwrotu a my się umówili na zwrot a ja teraz nie mogę sprzedawać... 

 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@TomafosMoże ktoś Ci pomoże @_HolaOla_ @mr_oma @la_nika @nat_not 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Tomafos A mail nie przyszedł, niestety my tu za mali(może z 1 wyjątkiem) musisz bombardować Allegro.

oznacz moderatorów
Tomafos
#8 Zapaleniec#

Mail przyszedł wczoraj, z tym że jak pisałem Pani Magdalena nie wie dlaczego wysłałem dwie wpłaty a przecież wcześniej napisałem dlaczego tak zrobiłem. A konto dalej zawieszone.... 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Tomafos  a dostałeś z allegro informacje że musisz zwrócić dwie wpłaty czy tylko jedną. Może w systemie widnieje na razie tylko jedna zaległość co do POK.

oznacz moderatorów
Tomafos
#8 Zapaleniec#

Dostałem dwa razy mail że kupujący zrobił zgłoszenie, na dwie tranzakcje. Ale teraz faktycznie widzę że wypłacono za jedną, nie wiem dlaczego. Co w takim razie? Dzwonić do kupującego czy jak? Bo dziwne ze tylko za jedną dostał zwrot zgłaszając dwie... 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Tomafosteraz jest taki problem że może druga rekompensata nastąpi w odstępie czasowym. Musisz dopytywać allegro co i jak. A teraz jest weekend i może dopiero w poniedziałek uzyskać odpowiedź.

oznacz moderatorów
Tomafos
#8 Zapaleniec#

Zadzwoniłem do kupującego że dostanie na razie jedną wpłatę, więc upomnie się o drugą pisząc do działu pomocy i opisze sytuacje. Wszystko fajnie poza tym że konto nadal wisi. 

oznacz moderatorów
Tomafos
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję obsłudze z  POK. Dziś sobota, wysłałem mail po 11 i już mam konto odblokowane po 17.To się nazywa obsługa. Dziękuję 

 

Pozdrawiam obsługę POK. 

oznacz moderatorów
Tomafos
#8 Zapaleniec#

Dodam jeszcze od siebie, że POK to dobre rozwiązanie, sam jestem nie tylko sprzedawcą ale też i kupującym. Widać na moim przykładzie to działa, i że zostałem takim królikiem doświadczalnym i trochę nerwów mnie to kosztowało bo byłem w tej sytuacji jako sprzedawca, to jestem za tym by nie zgodne z prawem tranzakcje usuwać. W moim przypadku było tak iż klient nie mógł przeczekać dłużej bo kwarantanna z powodu covid - 19 mojego pracownika opóźniła tranzakcje za co przepraszam. No ale takie mamy czasy. 

oznacz moderatorów