anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oddajcie pieniądze allegro

Client:88112648
#7 Wielbiciel#

Mam na koncie allegro 603 zł ze sprzedaży przedmiotów na allegro lokalne.

Mam wrażenie że allegro sprawia bardzo duże utrudnienia o zwrot pieniędzy ze sprzedaży na " moje konto w banku " które de facto jest przypisane na kogoś innego.

Jestem całkowicie rozliczony z Allegro z moich sprzedaży . Mam " konto " na allegro prawie 3 lata , dość dużo kupuję niż sprzedaję ale allegro utrudnia mi wypłaty środków bo konto bankowe jest na inne nazwisko niż mojej fikcyjnej ' OSOBY ' . Wszystkie dane które posiada allegro są fikcyjnie stworzone bo zawierają fałsz , ludzie nie są dowodami OSOBISTYMI. 

Numer pesel jest oznacznikiem niewolnictwa ! zaś imię i nazwisko pisane DUŻYMI literami oznaczają że te osoby są martwe a natomiast data ważności od .. do . to oznacza ile masz lat w systemie !! 

Czyli - WSZYSTKIE UMOWY SĄ NIEWAŻNE BO Z DZIECMI UMÓW SIĘ NIE PODPISUJE .

Zwracam się do Allegro o wypłacenie należności ( wartości umownej jaki jest pieniądz ) ale wciąż jest energią ! 

Na numer konta które jest wskazane na koncie allegro .

Przestańcie utrudniać [edycja]

Wiem jak działa prawo handlowe i nie jestem zniewolony prawem morza .

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:88112648 Środki z Allegro Finanse możemy wypłacić jedynie na rachunek, którego dane są zgodne z danymi konta Allegro. Problemy pojawiają się tylko wtedy, gdy weryfikacja nie jest możliwa albo kiedy próbujesz wypłacić środki na rachunek bankowy, którego właścicielem jest ktoś inny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:88112648 A przy wystawianiu oferty zaakceptowałeś regulamin Allegro > pewnie tak, tylko nie raczyłeś przeczytać części dotyczącej weryfikacji konta do wypłat > trzeba było nie podawać fałszywych danych > pretensje możesz mieć tylko do siebie

Jak założysz konto w banku > to potem pójdziesz i wypłacisz kasę posługując się innymi danymi?

Tam jakoś nie masz pretensji o podawanie wszystkich danych łącznie z peselem i skanem dowodu

A od kiedy i w którym paragrafie prawo handlowe dopuszcza wypłatę pieniędzy innej osobie niż ta, która jest na umowie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie podasz >nie zweryfikujesz i dane nie będą zgodne nie wypłacą Ci środków.

oznacz moderatorów