anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odmowa aktywacji płatności

M2BKHOME
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Zarejestrowałem konto firmowe w allegro.pl i dokonałem wpłaty weryfikacyjnej. najpierw był problem z adresem, więc zrobiłem poprawkę i dokonałem drugiej płatności weryfikacyjnej. Teraz dostałem informację, że nie ma możliwości aktywowania mojego konta jako sprzedawca, więc mogę z niego korzystać tylko jako kupujący. głównym celem, dla którego otworzyłem konto firmowe, jest sprzedaż. Kiedy zapytałem o powody, najpierw powiedzieli, że moja firma jest nowa, potem, że partner odmówił, i do dziś  pieniędzy od sprzedaż czeka na zablokowane konto(Ps. nie otrzymałem żadne zwrotu za płatności weryfikacyjne)! Potrzebuję pomocy lub chociaż sensownej informacji dlaczego nie mogę sprzedawać na allegro. ponieważ argument bycia nową firmą należącą do cudzoziemca świadczy jedynie o dyskryminacji.

Z poważaniem 

M2BK & SONS 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@M2BKHOME Twoje konto firmowe w celach sprzedażowych zostało prawidłowo zweryfikowane i jest aktywne, natomiast operator PayU odrzucił Twój wniosek o aktywację konta do wypłat. Doradca zaproponował CI rozwiązanie umowy z Allegro, bo wtedy będziemy mogli wypłacić środki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

M2BKHOME
#7 Wielbiciel#

ok to chce wiedziec dlaczego skoro mam takie same prawa jak inny sprzedawca na allegro, czy nie mam? Spełniłem wszystkie wymagania, więc w czym problem? po drugie obsługa klienta z allegro proponuje mi wykorzystanie do tego celu mojego konta osobistego, więc gdzie tu sens.

Poproszę o konkretne informacje.

A jeśli allegro nie może nic zrobić Poproszę o wypowiedzenie umowy po strony allegro i wypłata pieniędzy zgromadzonych na konta.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@M2BKHOME przykro mi, jednak na forum nie mogę przedstawić szczegółowych informacji dotyczących weryfikacji Twoich danych. Skontaktuj się w tej kwestii w sprawie mailowej o numerze 33023874.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

M2BKHOME
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, dlaczego nie może Pani odpowiedzieć tutaj na forum, ale nie rozumiem, dlaczego nie może Pani wysłać mi e-mail, aby wszystko wyjaśnić. Rozumiem i znam  przepisów prawa, w szczególności w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, dlatego przesyłam wszystkie dokumenty potwierdzające moje tożsamości wydane przez polski rząd. aby uzyskać te dokumenty, każdy cudzoziemiec jest weryfikowany przez polskie władze. więc jeśli allegro i payu znaleźli terrorystę, myślę, że ich obowiązkiem jest natychmiastowe powiadomienie władz. proszę mnie oświecić jeśli się mylę.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@M2BKHOME przykro mi, ale (jako moderatorki) nie kontaktujemy się e-mailowo, dlatego odpowiedz proszę na wiadomość Doradczyni w sprawie nr 33023874. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

M2BKHOME
#7 Wielbiciel#

Przykro mi ale jeśli allegro nie chcę pozwolić na sprzedaż w swoje platforma proszę o wypowiedzenie umowa I wypłacić środków które są na konto macie wszystkie moje dane.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@M2BKHOME napisz to proszę w prowadzonej sprawie (o nr 33023874), ponieważ konieczne jest m.in. potwierdzenie numeru konta do wypłat i tylko Ty możesz to potwierdzić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

M2BKHOME
#7 Wielbiciel#

Wszystkie dane na moje konto są aktualne.

Dlatego właśnie nie widzę powodu żeby zasłonić się pod przepisów prawa w szczególności w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@M2BKHOME dziękuję, jednak muszę poprosić Cię o potwierdzenie tego w prowadzonej korespondencji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

M2BKHOME
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  tak jak mówiłem możecie wypowiedzieć umowę ale wy nie ja, bo ja chcę sprzedać. Na e-mail wysyłałem to samo.

oznacz moderatorów

M-QUICK
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry! Czy udało się rozwjązać te kwestie z werificacjej? Mam ten same problem. Spółka z cudzoziemcem.

oznacz moderatorów