anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta z sztabką srebra kolekcjonerską

MAMY ROZWIĄZANIE!
Stasiek9965
#7 Wielbiciel#

Witam,

Wiem ze sztabek srebra jako produktów inwestycyjnych nie można sprzedawać z poziomu zwykłego użytkownika.

Ale co z sztabkami kolekcjonerskimi z jakimś motywem (np. które zostały wykonane z starej biżuterii).

Teoretycznie jest to sztabka srebra, ale nie ma certyfikatów.

Interesuje mnie stanowiska allegro jeśli taka oferta pojawiła by się w: Kolekcja i sztuka - Kolekcja - Pozostałe - Pozostałe

Z góry dzięki za pomoc 😉

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Stasiek9965 Na Allegro nie można sprzedawać srebra w postaci sztabek i złomu. Jeśli więc wystawisz taki przedmiot możemy usunąć Twoją ofertę. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Stasiek9965
#7 Wielbiciel#

A jeśli to nie sztabka tylko moneta w kształcie prostokąta z regionalnym motywem (kogut Mazowiecki)?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

A jaki nominał, rok wydania i kto jest emitentem ? bo widzę że kombinujesz jak by to inaczej nazwać 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Stasiek9965 W kontekście tego, co pisałeś wcześniej, trudno mi jednoznacznie stwierdzić czy oferta z takim przedmiotem nie będzie naruszać naszych zasad 🤔

Niemniej srebrne monety można u nas wystawiać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@Stasiek9965  jak nie ma znaku mennicy to chcą sprzedać kawał złomu.  Skąd kupujący ma wiedzieć jakiej próby jest to srebro. A może w środku jest ołów albo szkło. Również nazywanie monetami medali kolekcjonerskich powinno być na allegro zabronione. Jest taka firma co wszystko nazywa monetami kolekcjonerskimi. Strzeż się oszustów @Stasiek9965 nie kupuj takiego badziewia.

 

oznacz moderatorów