anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oficjalny sklep

OctagonOpole
#9 Pomysłodawca#

Dzień Dobry.

 

Zauważyłem że niektóre sklepy przy produktach mają napis - Oficjalny sklep.

bardzo proszę mnie nakierować, przekierować lub podpowiedzieć z czym i jak to się je.

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

OctagonOpole
#9 Pomysłodawca#

dziękuję, aczkolwiek nie chodzi o to. 

Widocznie mało dałem danych do analizy mojego pytania.

 

chodzi o napis oficjalny sklep, przy produkcie który wyszykujemy. nie klikając w produkt, lub nie klikając nawet w profil sprzedającego.

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@OctagonOpole Takie oznaczenie możesz zyskać właśnie dołączając do Strefy Marek. Lew wskazał już link do regulaminu. 🙂 Jeśli chciałbyś zacząć sprzedawać w Strefie Marek, skorzystaj z tego formularza

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@w_kiwi  Czy mamy rozumieć że najważniejsze  jest należenie  do Strefy Marek?  Argumenty oryginalności przedmiotu przestają być ważne,  można sprzedawać  chiński chłam, ważne żeby złożyć  deklarację i opłacić stosowny abonament.

Oczywiście że za przedmiot odpowiada sprzedawca, wiemy doskonale jak sprzedawcy przestrzegają  aby sprzedawany przedmiot był markowy.  Teraz będą już mogli legalnie sprzedawać  chłam,  oczywista,  markowy chłam....😧

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@br. Formularz jest właśnie po to, aby nasz wyspecjalizowany dział mógł dogłębnie zweryfikować Twój wniosek. Zgodnie z regulaminem, sprawdzimy markę, czyli również to, czy faktycznie jesteś jej właścicielem lub reprezentantem. Zachęcam Cię do zapoznania się z regulaminem Strefy Marek. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@w_kiwi   Ja to wszystko rozumiem, nawet regulamin czytałem (przyznam że pobieżnie trochę)

Rzecz w tym że to wszystko powinno się dziać bez szumnych zapowiedzi, bez tworzenia stref specjalnych.  Po prostu z racji  posiadania serwisu jesteście  "z urzędu"  zobligowani do utrzymania  porządku, do tępienia  działań niezgodnych z prawem etc...

Tymczasem odnoszę wrażenie że wykorzystujecie  aktualną sytuację do zarobienia dodatkowych pieniędzy,  a  tworzone "strefy"  i tak będą fikcją.

oznacz moderatorów