anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z Allegro - Niepoprawnie nadane przesyłki - ???

MAMY ROZWIĄZANIE!
Komperta
#8 Zapaleniec#

Podpisałam odrębną umowę z Inpost, aby móc korzystać z opcji wysyłki Allegro Paczkomaty Inpost.
Przy sprzedaży produktu wybrałam opcję Wysyłam z Allegro, według mnie i Inpost wszystko jest ok i przesyłka powinna zostać rozliczona jako Allegro Smart Paczkomaty.

Jednak otrzymałam od Allegro powiadomienie o "Niepoprawnym nadaniu przesyłki" i wiadomość:
"Zauważyliśmy, że niepoprawnie nadajesz przesyłki Allegro Paczkomaty InPost w ramach Smart!, przez co będziesz rozliczać się z InPost, a nie z nami. W ten sposób znacząco zwiększysz koszty wysyłki."

Proszę o weryfikację. Nr zamówienia: 54d03870-546b-11ee-bd5f-731458c67a79 / Nr przesyłki: 602581147305110119180034.

Anna

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Komperta a przy dodawaniu umowy zaznaczyłaś opcję Używaj oferty dla sprzedawców Allegro

oznacz moderatorów
Komperta
#8 Zapaleniec#

Ale gdzie powinnam to zaznaczyć?

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka
oznacz moderatorów
Komperta
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Nie miałam tego zaznaczonego.

oznacz moderatorów
Komperta
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam, powracam z tą sprawą. Co prawda dla kojenych zamówień to już nie problem, ale co z tym pierwszym (z tej korespondencji)? Byłam pewna, że po podpisaniu umowy z Inspost, powiązaniu jej z moim Allegro i kliknięciu Wysyłam z Allegro - przesyłka będzie rozliczona z Allegro. Dodam, że Inpost twierdzi, że po ich stronie wygląda to tak, jakbym rozliczać miała się z Allegro właśnie.

Czy jest szansa, że przypiszecie mi tą transakcję / opłatę wysyłki do mojego rozliczenia z Allegro?
Taka jedna opłata poza allegro spowoduje, że zapłacę duże koszty w Inpost.
Proszę o pomoc w tej kwestii.

oznacz moderatorów