anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ogólne pytanie dotyczące wysyłania przesyłek

Promerco
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie czy moja przesyłka ma wymiary 25x25x17 czy ma znaczenie w jakiej opcji napiszę długość, szerokość, wysokość? Jeśli tak, jak powinienem to zrobić poprawnie?
Inne pytanie brzmi: powiedzmy, że kupujący zamawia ode mnie 40 sztuk tapety i jest napisane DWIE PACZKI, czy powinienem zrobić dwie naklejki na paczki, czy mogę po prostu zrobić jedną naklejkę na paczkę i umieścić wszystko w jednej paczce? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco Najdłuższy bok zawsze wpisujesz w polu długość. 

Co do drugiego pytania, musisz nakleić osobne etykiety na każdą z przesyłek. Nie ma możliwości, żeby kilka paczek zostało dostarczonych na jednym liście przewozowym. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Promerco
#8 Zapaleniec#

Sklejamy razem dwie paczki tapet, po czym tworzy się jedna paczka i umieszczamy jeden lotniczy list przewozowy. I na przykład, jeśli jedna osoba kupuje trzy różne przedmioty, to powinien być także jeden rachunek lotniczy? Bo po co wystawiać trzy różne rachunki lotnicze, jeśli przedmioty są małe i mogę je włożyć do jednej torby

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco Jeśli wszystkie produkty z zamówienia zmieszczą się do jednej przesyłki, to oczywiście możesz tak nadać zamówienie. Natomiast, jeśli kupujący zapłacił za dwie przesyłki, to powinieneś w takim wypadku zwrócić mu koszt za tę jedną przesyłkę. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Promerco
#8 Zapaleniec#

jeśli jest napisane 3 przesyłki i kupujący kupił przez ALLEGRO SMART (zapłacił 0) czy opłata za Allegro SMART zostanie pobrana 3 razy?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco Nie, opłata jest pobierana za ilość etykiet, jaka została wygenerowana. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów