anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnienia w Wiadomościach od klientów

MAMY ROZWIĄZANIE!
DlaMistrzow_pl
#12 Orędownik#

Zauważylem ostatnio opoźnienia w otrzymanym powiadomieniu e-mail, że klient wysłał wiadomość. Dla przykładu dziś "Pytanie o przedmiot" w Wiadomościach wysłane 14:18, e-mail z powiadomieniem 15:11.

Jak to ma się to statystyk tempa odpowiadania?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DlaMistrzow_pl Cześć. 🙂 Czas odpowiedzi jest liczony do momentu rzeczywistego wysłania wiadomości w Centrum Wiadomości. Z kolei jeśli odpowiadasz mejlowo, to czas jest liczony do momentu dostarczenia wiadomości na nasze serwery. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
DlaMistrzow_pl
#12 Orędownik#

To skąd te opóźnienia w powiadomieniach od Allegro?

oznacz moderatorów
czerwonybonzaj
#9 Pomysłodawca#

wszystkie - o sprzedazy, wplacie itd

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czerwonybonzaj potwierdzam, że wiadomości mogą przychodzić z ok. godzinnym opóźnieniem. Pracujemy już nad naprawą tej sytuacji, ale przepraszamy za utrudnienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

Czy tylko u mnie dzisiaj maile o sprzedazy przychodzą z dużym opóźnieniem i w ogromnym bałaganie????

Na ten moment opóźnienie miedzy transakcją na allegro a mailem o sprzedaży to 40-60 minut.Do tego czaem jest mail o wpłacie przez kupującego a dopiero po kolejnych kilkunastu minutach są maile o sprzedaży danych przedmiotów. Jeśli w tym czasie ktoś inny zakupi wówczas jest już totalny bałagan.  Ponieważ drukując zamówienia opieramy sie na mailingu to robi nam to duży bałagan

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Bład jest u mnie , u Gmaila, czy u Was ??????

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Zauważyłem też opóźnienia z powiadomieniami i sprzedaży i wpłatach. Sięgają nawet kilkudziesięciu minut. Np. zakup o 15,08, mail o wpłacie zbiorczej o 15.51, a maili o sprzedaży pojedynczych ofert do tej pory brak (16.12)

oznacz moderatorów