anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata transakcyjna

aniaenergy1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry , Proszę mi powiedzieć jeżeli wystawiam jako osoba prywatna ofertę na zwykłym allegro dla jednego klienta 50 Szt  jakiegoś towaru  i pisze opłata transakcyjna 1 zł  więc zapłacę od aukcji 1 zł , czy 50 zł naliczone będzie od sprzedanych 50 sztuk ? (gdy kupuje 1 klient )

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak to będzie komplet 50 sztuk to zapłacisz 1zł. Jak to będzie oddzielne 50 sztuk to prawdopodobnie też, bo to miało działać tylko dla pierwszego przedmiotu z wielu kupionych przez jednego kupującego jak mnie pamięć nie myli. Ale to by musiał ktoś potwierdzić, bo ja tylko pojedyńcze sztuki sprzedaję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to nie zestaw tylko pojedyncze szt!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@aniaenergy1 Upewnię się i wrócę do Ciebie z informacją. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

aniaenergy1
#7 Wielbiciel#

Tak chodzi mi o sztukę nie o komplet czy opłata transakcyjna jest liczona od sztuki bo jak sprzedaje 50 rzeczy przykładowo  po 2 zł temu samemu kupujacemu to kalkulator pokazuje że naliczy 50 zł opłaty transakcyjnej +prowizja oczywiście .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wczoraj było po 1zł!

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Jest inflacja więc dzisiaj drożej....😂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

glapa ogłosił koniec inflacji.😛

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Nie koniec jeno wypłaszczenie, taki płaskowyż..😡

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

to wcześniej ....tak chodził i miał zwidy.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@aniaenergy1  Więc sprzedaj te 50szt jako jeden komplet za 100 zł, wtedy będzie jedna opłata.  Ale jeśli bedziesz sprzedawać jako pojedyńcze sztuki to będzie 50 opłat.

 

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

może wykupić najmniejszy abonament za 49 zł ? i będzie git: )

oznacz moderatorów

aniaenergy1
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wykupić abonamentu jako osoba prywatna niestety więc temat sztuk dalej pozostaje wielką niewiadomą. Chciałabym sprzedawać w sztukach,nie w kompletach w tym przypadku ale jak opłata transkcyjna będzie porywająca to nie wiem . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko zależy od ceny tej szt. nie opłaca CI się sprzedawać czegoś co kosztuje np:1zł. po 1szt.

oznacz moderatorów

LUCKYHOME_OUTLET
#9 Pomysłodawca#

Hej  nie mam pewności ale podglądałam jak naliczane są opłaty na prywatnym  męża i widzę że jeśli ktoś kupuje za jednym zamachem od razu np 5 szt to ma liczoną 1x opłatę transakcyjną Do każdego zakupu nie ważne ile sztuk opłata wynosi 1 zł 

oznacz moderatorów

aniaenergy1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję wszystkim za pomoc 🙂 jeszcze czekam na wypowiedź allegro 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A konkretnie?

oznacz moderatorów

aniaenergy1
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aniaenergy1 Jednostkowa opłata transakcyjna wynosi 1 zł i jest pobierana od każdego zakupu w ofercie — nie bierzemy pod uwagę liczby sprzedanych sztuk. Pobieramy ją, jeśli nie masz aktywnego Abonamentu na koncie.

Jeśli klient kupuje u Ciebie 4 długopisy, które sprzedajesz w jednej ofercie na allegro.pl., to za sprzedaż z tej oferty naliczamy dodatkowo 1 zł.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

aniaenergy1
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi może coś się udało już ustalić ?

oznacz moderatorów