anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za fakturę/usługi allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
gsyART
#11 Animator#

Witam,

została mi wystawiona faktura od allegro na 500zl jednak w grudniu był mój pierwszy miesiąc konta firmowego na allegro więc otrzymałem zniżki przez co w zakładce "Rozliczenia Allegro" widnieje ok 100zł do zapłaty ponieważ 4.01 została mi zwrócona prowizja od sprzedaży więc mam zapłacić to co na fakturze czy to co jest w rozliczeniach allegro?

jeśli to co na fakturze to co podać w tytule?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@gsyART Powinieneś zapłacić całą fakturę, a zwroty prowizji przyznane po wystawieniu faktury będą odliczone od kolejnych opłat w przyszłym miesiącu. Możesz też poprosić Allegro o korektę, ale to pierwsze rozwiązanie jest bardziej prawidłowe. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d1df83fc-8979-4595-90f6-008242ba2095

Tytuł nie ma większego znaczenia - wpisz "faktura nr xxxxxx"

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Zwykle z pierwszym dniem miesiąca przechodzi e-mail od Allegro o tytule mniej więcej: "już czas zapłacić" i tę wskazaną kwotę reguluję. Faktura to jest tylko do zaksięgowania. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@gsyART opłać 500 zł i to zaksięguj, w przyszłym miesiącu na fv będziesz miał ujęty rabat i będzie bardziej poprawnie, na koniec grudnia było 500 zł i system może oczekiwać takiej kwoty ( inaczej Ci zablokują konto ) 

________
Κώστας
oznacz moderatorów