anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za nadanie przesyłki Pocztex kurier

KratkiRaczak
#9 Pomysłodawca#

Dzisiaj podczas nadawania przesyłki na poczcie, zostałem poinformowany, że muszę uiścić opłatę ponad 20,00 zł za paczkę. Etykieta jest z pakietem Smart i nigdy nie było dodatkowych opłat. Proszę o wyjaśnienie. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KratkiRaczak może to być związane z dzisiejszymi problemami z Elektronicznym nadawcą
Problem został już rozwiązany, więc sytuacja nie powinna się powtórzyć. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KratkiRaczak
#9 Pomysłodawca#

No ale ponieważ nie miałam gotówki paczka nie została nadana. Czy jak jutro pójdę na pocztę to ta etykieta znowu będzie generować koszty? Wygenerowanie kolejnej jest również płatne. Proszę o anulowanie tej etykiety, ponieważ paczka nie została jeszcze nadana, i proszę o możliwość wygenerowania nowej ale bez ponoszenia dodatkowych kosztów.  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KratkiRaczak jutro powinno być już okej, etykieta nie będzie płatna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KratkiRaczak
#9 Pomysłodawca#

Proszę jeszcze o potwierdzenie czy mogę nadać ponownie z tą samą etykietą i już nie będzie nic naliczone do tej paczki czy wygenerować nową?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KratkiRaczak obecnie ponownie występują problemy po stronie Poczty Polskiej, więc nie mogę zapewnić, że problem się nie powtórzy. Poczekaj proszę na informację, że problem został rozwiązany. Poproszę jeszcze o informację, którego zamówienia to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KratkiRaczak
#9 Pomysłodawca#

Przesyłam nr zamówienia 9ce3fba0-b597-11ee-bd9b-454937a681d9

Dzisiaj mam kolejną wysyłkę Pocztex (b655eb23-b65a-11ee-9785-e1318688de4d) więc wstrzymuje się z generowaniem etykiety póki co. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KratkiRaczak dzisiejsze problemy z nadawanie przesyłek już nie występują, natomiast muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość w sprawie wczorajszego zamówienia, ponieważ został do niego dodany numer przesyłki i dowiaduję się, czy w tej sytuacji konieczne będzie wygenerowanie nowej etykiety. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ktmtomek
#8 Zapaleniec#

Problem nie występuje na tą chwilę z nadaniem w systemie, lecz przesyłki na poczcie nie przechodzą. Wyskakuje błąd i nie da się ich fizycznie nadać. Dodam, że dotyczy to przesyłek z umowy allegro, umowa własna działa bez problemu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ktmtomek przed chwilą nadawałm z mrówkami na plecach , ale przeszły bez problemu .

oznacz moderatorów

ktmtomek
#8 Zapaleniec#

no to u nas się nie da, a Pani ma już niezłą "kupkę" przesyłek od wczoraj, które leżą i czekają, aż zacznie działać.

Już chyba działa, bo widzimy, że są nadane.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KratkiRaczak otrzymałam odpowiedź, że etykieta została wygenerowana prawidłowo, na stronie Poczty Polskiej widoczny jest czas jej wygenerowania i powinna zostać przyjęta bez dodatkowych opłat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

robinho_10
#8 Zapaleniec#

Witam, to w końcu trzeba generować nowe etykiety bo wczorajsze i dzisiejsze paczki nie przechodzą w Łodzi.

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Sytuacja piątek - zawiozłem paczki na Pocztę (12 km musiałem nabić) przed południem. Owszem, etykiety wygenerowały się (z pewnymi problemami, lecz udało się). Nie zostały jednak przyjęte - nalicza opłaty. Zostawiłem je na Poczcie, żeby spróbowali przed godz. 15:00 (do tej godz. pracują) - nadal nie zostały przyjęte, więc problem nadal występuje.

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Swoją drogą - ani serwis Allegro, ani Poczta Polska nie pofatygowali się, żeby poinformować swoich klientów, zarówno kupujących jak i sprzedawców, że zaistniała taka sytuacja.

oznacz moderatorów