anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za oznaczenie Supercena Premium

eplecak-com-pl
#10 Popularyzator#

Cześć, zauważyłem na swoim koncie naliczanie "Opłata za oznaczenie Supercena Premium" od 5 października - czy mogą państwo sprawdzić kiedy do tego programu przystąpiłem? Nie przypomina mi się, abym klikał ten program... 

Bardzo proszę o odpowiedź  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@eplecak-com-pl Konsultuję z zespołem odpowiedzialnym za ten obszar. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@eplecak-com-pl Dołączyłeś do programu 16.01.2023 o godzinie 13:44.

Jeśli nie chcesz dalej uczestniczyć w programie, możesz zrezygnować z niego w zakładce "Kampanie i programy", w sekcji "Zarządzaj udziałem".

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

eplecak-com-pl
#10 Popularyzator#

Dziękuję za informacje; jestem nieco w szoku bo jestem pewien, że nie klikałem żadnej kampanii... Od 25 stycznia do dzisiaj naliczyło mi 14 tysięcy złotych..(sic!!!) 

Po wejściu na program wyświetla mi się informacja, że biorę udział w kampanii lecz nie są żadne oferty oznaczone - proszę o informację czy jest możliwość sprawdzenia jakie oferty od stycznia zostały oznaczone? Powinniście móc wygenerować taką specyfikację.

Dołączam screen na którym widać, że w każdej kampanii mam zgłoszone 0 ofert a mimo tego pieniądze są pobierane w ostatnim czasie... 

Szczerze mówiąc jestem zszokowany, zazwyczaj sprawdzam opłaty dodatkowe od przewoźników, scrollując rozliczenia allegro i nigdy mi się nie wyświetliła ta opłata - gdybym wczoraj nie spojrzał w rozliczenia i akurat opłata super cena premium była na wierzchu to do teraz płaciłbym 385 zł co tydzień, co jest totalną abstrakcją... 

Proszę o informację jw. oraz jaka jest możliwość reklamacji, ponieważ nie widziałem w sprzedaży, żeby moje oferty były oznaczone jako supercena premium, bo nawet moje oferty w dużej mierze nie spełniają wymagań.Zrzut ekranu 2023-12-05 104121.png @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

eplecak-com-pl
#10 Popularyzator#

@w_kiwi ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@eplecak-com-pl Nie zapomniałam o Tobie! W dalszym ciągu czekam na odpowiedź w Twojej sprawie. Wrócę tutaj z informacją. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@eplecak-com-pl Otrzymałam informację, abyś w tej sprawie kontaktował się w zgłoszeniu reklamacyjnym numer 38354184. Tam też możesz złożyć odwołanie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Z wrażenia aż sprawdziłam swoje.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

PUSTE KLIKNIĘCIE ( PRZEZ PRZYPADEK), I BEZ OZNACZENIA KONKRETNYCH OFERT BARZO DUŻO KOSZTUJE NA ALLEGRO. JAK SOBIE PORADZIŁEŚ Z REKLAMACJĄ?

oznacz moderatorów