anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaty za wystawienie przedmiotu na WOŚP

agartus
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę o pomoc. Pierwszy raz wystawiłam na aukcje prace swoich uczniów dla WOŚP. Niestety okazało się, że naliczono mi opłaty za promocję aukcji w wysokości ponad 230 zł. Nie oznaczałam żadnych dodatkowych opcji związanych z promocją. Chciałam nieść pomoc, a jako słabo zarabiający nauczyciel muszę zapłacić ponad 230 zł i co gorsza wyczytałam, że po 10 dniach opcja się odnawia, czyli znów będę musiała zapłacić kolejne 230 zł.  Nie da się zmienić promowania oferty na kolejne dni. 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

agartus
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę o pomoc. Pierwszy raz wystawiłam na aukcje prace swoich uczniów dla WOŚP. Niestety okazało się, że naliczono mi opłaty za promocję aukcji w wysokości ponad 230 zł. Nie oznaczałam żadnych dodatkowych opcji związanych z promocją. Chciałam nieść pomoc, a jako słabo zarabiający nauczyciel muszę zapłacić ponad 230 zł i co gorsza wyczytałam, że po 10 dniach opcja się odnawia, czyli znów będę musiała zapłacić kolejne 230 zł.  Nie da się zmienić promowania oferty na kolejne dni. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@agartus włączyłaś promowanie 19 zł na 10 dni 😞 zaznacz oferty i wyłącz promowanie bo będą to naliczać co 10 dni 😞

Zrzut ekranu 2024-02-01 200115.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

agartus
#7 Wielbiciel#

Próbowałam, ale nie umiem tego zrobić. 

 

oznacz moderatorów

agartus
#7 Wielbiciel#

Czy da się coś z tym zrobi? zmniejszyć opłaty?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@agartus zaznacz wszystkie oferty zjedź na dół i wyłącz tu masz filmik https://www.youtube.com/watch?v=C2NGqeQ6IRs

________
Κώστας
oznacz moderatorów

agartus
#7 Wielbiciel#

Zrobiłam zgodnie z instrukcją. Pojawił mi się komunikat, że gdy są oferty kupna to nie da się wyłączyć promowania. Co robić?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zerkniecie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

agartus
#7 Wielbiciel#

Oczywiście, bardzo dziękuję wszystkim. Jestem rozgoryczona.

 

oznacz moderatorów

agartus
#7 Wielbiciel#

Czy jest możliwość wysłania wiadomości do Moderatora?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi zerkniesz co z tym zrobić ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@agartus a wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze że zapłacisz prowizję bo przy promowaniu obciążają dodatkowo 75% podstawowej prowizji 😞 więc do tych 230 zł dojdzie Ci prowizja 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@agartus Jeśli licytacja posiada już oferty kupna, nie można jej edytować. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

agartus
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję  kostas11 #21 Demiurg# za pomoc i zaangażowanie. 

oznacz moderatorów