anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcje dostawy zez umowy

MAMY ROZWIĄZANIE!
zoomisia
#8 Zapaleniec#

próbuję ustawić warunki dostawy.
na razie zaznaczyłem tylko opcje, które nie wymagają dodatkowej umowy z przewoźnikiem. Jednak w momencie przeglądania opcji dostawy już z poziomu wystawionego przedmiotu, mam w opcjach funrgnetkę, e-pakę, kolportera, auchan i inne.

jak się tego pozbyć?  I jak mają się te sposoby dostawy do dostaw allegro bez umowy?

czy chcąc uruchomić paczkomat inpost i orlen paczkę, muszę podpisać umowę z operatorami?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wejdź sobie w "ustawienia dostawy" i tam zaznacz jakie formy wysyłki wybierasz ,dopisując do nich koszty dostawy . Do wysyłek paczkomatami InPost  nie musisz mieć umowy ,wystarczy że będziesz wysyłał przez menagera inpost.

oznacz moderatorów
zoomisia
#8 Zapaleniec#

 Dzięki za info, ale w przypadku ustawień dostawy właśnie tak zrobiłem.

mam zaznaczone allegro one, allegro kuried dpd, allegor kurier pocztek i odbiór ososbisty

a z poziomu produktu masa opcji, których nie obsługuję.

mam skonfugurować nowy  cennik i podpiąć go pod auckję?

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Te Auchan i innego rodzaju to obsługuje jeden przewoźnik Allegro on, czy jak on tam teraz się nazywa, poprostu Allegro przedstawia klientowi różne punkty odbioru.

Co do Orlen paczki,  wcześniej zwaną paczka w ruchu -  to nie wiem czy obecnie nadal, ale wcześniej należało mieć umowę firmową. 

Natomiast paczkomaty to otwierasz konto w manager paczkomatow strony InPost i łączysz jest z kontem Allegro, by nadać przesyłkę drukujesz etykiety stamtąd po zaimportowaniu ich z allegro, 

Te 

oznacz moderatorów
AstarteHossa
#8 Zapaleniec#

Dlaczego w metodach dostawy mam opcje których nie chciałam- kolporter, epaka, furgonetka, auchan, pakersi, bonito. Nie chcę tego i nie mam w cenniku dostaw. Nie wiem nawet gdzie nadawć takie przesyłki.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AstarteHossa Jeśli metody są widoczne w ofertach, oznacza to, że są również zaznaczone w cenniku dostaw. Sprawdź proszę każdy cennik, jaki masz, przechodząc do ich edycji i usuń pozycje, których nie chcesz. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
AstarteHossa
#8 Zapaleniec#

Właśnie że w cenniku dostaw nie mam ich

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@AstarteHossa to są punkty odbioru allegro one punkt

oznacz moderatorów
AstarteHossa
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedź, ale nadal nie wiem jak nadawać takie przesyłki.

oznacz moderatorów