anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka nie odberana ponowna wysyłka

Mapark
#9 Pomysłodawca#

Klient nie odberał paczki z paczkomatu w terminie, paczka wrociła do mnie. Napisał i chce ponowenej wysyłki. Jak to powinno wyglądać zeby nie łamać regulaminu i było zrobione profesjonalnie, wysyła mi pienidze (11,99 bo tyle paczkomat poza allegro) a ja paczke do niego, czy jakoś inaczej to robić ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kytorr
#13 Ambasador#

dokładnie tak, dopłata za nową przesyłkę. Można ponad 11.99 jeśli masz jakieś koszty opakowania i pakowania.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli ma być zgodnie z regulaminem, to nie można doliczać żadnych kosztów opakowania i pakowania.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Jeśli będzie cena 12.99 to chyba nie zbrodnia i wiadomo że tam jest opakowanie prawda?

oznacz moderatorów

hurt-met
#11 Animator#

jak chce zapłacić za ponowne nadanie 11,99 to bierz w ciemno , bo jak jednak zrezygnuje i odstąpi od umowy to będziesz musiał zwrócić wpłatę wraz z kosztami dostawy 

oznacz moderatorów

hurt-met
#11 Animator#

z resztą jak paczka wróciła to jest zapakowana  nie potrzeby ponownego pakowania 

oznacz moderatorów

Mapark
#9 Pomysłodawca#

Na odstąpienie od umowy juz za późno, klent otworzył spór gdzie dostał odpowiedz po 5 minutach i potem przez tydzien brak kontaktu, a teraz wypisuje emaile na które tez nie odpowiada

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Mapark, nie pisz żadnych maili, skoro jest otwarta dyskusja 🙂
jak nie odpowie w ciągu 44 dni to zamknie się sama 🙂 a paczkę już masz 😛

oznacz moderatorów