anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka utknęła w sortowni Poczty w Niepołomicach pod Krakowem

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

20 października 2022 wysłaliśmy paczkę kupującemu do Krakowa. Dzień później, 21 października paczka dotarła do sortowni  Poczty w Niepołomicach koło Krakowa i tam tkwi do dnia dzisiejszego.

Pytałam na Poczcie głównej w moim mieście o tę sytuację i dowiedziałam się, że ta sortownia ma duże trudności z dostarczaniem paczek.

Dzwoniłam wiele razy pod te numery telefonów i nikt nie odbiera:

12/ 652-32-00

12/652-33-80

12/281-10-02

Czytałam opinie o tej sortowni w Internecie, nie są najlepsze, podobno paczki leżą po 2 miesiące i nadal nie są wysłane.

Czy Allegro pomaga w takich sytuacjach?

Jak mam postąpić z kupującym , jeżeli będzie domagał się paczki albo zwrotu pieniędzy?

 

Numer zamówienia:  d1d33911-4f8c-11ed-bd82-f148f4501d2b

Numer przesyłki:  Poczta Polska 00159007738205079498

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Już 10 dni leżakuje paczka w Niepołomicach a telefony i prośby nic nie dają . 🗳️

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI  Pewnie nadal szukają 😀

_____________
Kama
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Czy reklamację mogę złożyć do was , na Allegro? Jeżeli tak, to w którym miejscu to mam złożyć?

Na Pocztę już złożyłam reklamację, ale bez pełnomocnictwa Allegro i nie można tego skorygować. Drugiej reklamacji już nie przyjmują.

Telefony do sortowni i przewoźnika nic nie dają.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI Jeśli złożyłaś reklamację bezpośrednio u przewoźnika, poczekaj na jej rozpatrzenie. Nasze pełnomocnictwo pobierzesz w zakładce Ustawienia dostawy na Twoim koncie Allegro. Wystarczy, że na dole strony klikniesz [pobierz pełnomocnictwo].

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Do reklamacji nie dołożyłam pełnomocnictwa .

Mogą odrzucić taką reklamację.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

HURRRA, dzisiaj po 16 dniach oczekiwania paczka wyruszyła z Niepołomic do kupującego:

https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00159007738205079498

Client59247542_0-1667640081300.png

 

 

oznacz moderatorów

PIKeRn
#10 Popularyzator#

Oni podobno w Niepołomicach mają problem z tym, że padł podwykonawca obsługujący większość rejonów (wykończyły ich ceny paliw czy coś) i mimo usilnych poszukiwań nie mogą znaleźć kurierów, więc tych kilku co jest to jeżdżą rotacyjnie na różnych rejonach. Sytuacja nie do pozazdroszczenia.

oznacz moderatorów

PinkFrog_Studio
#7 Wielbiciel#

Nieco odświeżam temat. Odnośnie sortowni Niepołomice. Otrzymałem informację, że paczka została dostarczona i podpisana - choć nikt jej nie odebrał, a dodatkowo sprawdziłem monitoring i kurier nawet nie przejeżdżał ulicą gdzie rzekomo dostarczył paczkę. Czytam opinie w Google Maps i z tego co widzę w sortowni dochodzi po prostu do kradzieży paczek. Czy ktokolwiek może coś z tym zrobić? 

oznacz moderatorów

Client:118483947
#7 Wielbiciel#

Minęło kilka miesięcy, a ja mam właśnie dokładnie ten sam problem z tą samą sortownią - paczka dostarczona i podpisana, a kuriera nawet nie było tego dnia w okolicy. @PinkFrog_Studio udało Ci się to jakoś rozwiązać?

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

@Client:118483947

Jak jesteś odbiorcą, to sprawdź czy nie masz tej paczki w skrzynce.

oznacz moderatorów

Client:103933696
#3 Debiutant#

Czyli nic się nie zmieniło,  nadal mają problem z dostarczeniem paczki i nie odbierają połączeń tel!

 

 

oznacz moderatorów