anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomat Inpost nieczynny od kilku dni!

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Nie mam pojęcia czy to odpowiedni dział, ale nie widzę bardziej odpowiedniego. Od poniedziałku nie mogę wysłać zamówionych produktów ponieważ paczkomat w Olkuszu przy ulicy Witosa 3A nie reaguje. Co najwyżej można paczkę odebrać jeżeli ma się aplikację i odpowiedniego samrtfona. We wtorek spotkałem nawet kuriera Inpostu, ale najprawdopodobniej nie znał języka polskiego ponieważ nic mi nie odpowiedział. Dziś jest środa, czyli trzeci raz jak odchodzę z kwitkiem. Dodam, że jestem rencistą I grupy i muszę poruszać się z osobą towarzyszącą. Mam nadzieję, że Allegro współpracuję z Inpostem jakoś zareaguje na mój wpis, aby oszczędzić mi tłumaczenia się przed niewysłaniem zamówionych przedmiotów.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Abraqstern nadaj w innym 🙂  @InPost 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Zrobiłbym to już w poniedziałek gdybym był na tyle sprawny.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Abraqstern takie awarie czasem naprawiają tydzień - dwa potem testy maszyny 😞 poczekajmy co odpisze @InPost 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Myślę, że z powodu awarii paczkomatu kurier Inpostu powinien zapukać do moich drzwi i odebrać przesyłki. Ale może za dużo wymagam od Inpostu.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Abraqstern  pokazuje że jest dostępny. A czy nie możesz nadać w paczkomacie Kazimierza Wielkiego 102. Może możesz poprosić jakiegoś znajomego żeby nadał w innej maszynie.

oznacz moderatorów

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Jak już pisałem na początki, paczkomat w Olkusza przy Witosa 3A jest sprawny jedynie w połowie. Można przesyłkę z niego odebrać, ale pod warunkiem posiadania aplikacji w smartfonie, poprzez ekran jest to niemożliwe. Rady typu, poproś znajomego są dość naiwne. Oczywiście mogę to zrobić i prawdopodobnie będę do tego ZMUSZONY! Ale to wszystko świadczy o bylejakości usług firmy INPOST. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Abraqstern a dzwoniłeś na infolinie inpost?

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@Abraqstern 

Przepraszamy za niedogodności. Otrzymaliśmy już zgłoszenia w sprawie Paczkomatu OLK03M i zleciliśmy do niego serwis. Postaramy się przywrócić mu pełną funkcjonalność tak szybko jak to możliwe. 

oznacz moderatorów