anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitalny dla firm

thehappydays
#9 Pomysłodawca#

Witam!

Mam pytanie odnośnie zniżek powitalnych dla nowozarejestrowanych firm.

Aktywowałam zniżki i rozpoczełam sprzedaż.

Jako początkujący urzytkownik proszę o pomoc w wyjaśnieniu kilku kwestii.

Kożystam z bezpłatnych wyróżnień ale widzę że w dniu dzisiejszym zostanie naliczona opłata 5,90 zł za każde wyróżnienie. Czym to jest spowodowane. Czy te wyróżnienia są bezpłatne tylko na pierwsze kilka dni?

Ponaddto jak mam sprawdzić czy zgodnie z deklaracją:

"otrzymasz rabat, w ramach którego zwrócimy Ci nawet do 100% naliczonej prowizji od sprzedaży oraz do 50% prowizji od oferty wyróżnionej"

otrzymuję ten rabat na prowizję od sprzedaży? Moje zobowiązanie finansowe wobec allegro dosyć szybko się powiększa.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@thehappydays na wszystkie pytania masz odpowiedzi w regulaminie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

thehappydays
#9 Pomysłodawca#

Próbowaliśmy to przegryść ale nie udało nam się znaleść odpowiedzi na te pytania.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@thehappydays  wytłuszczę regulamin 🙂 tak w skrócie ale poczytaj rabat dostajesz do 27 i masz 200 cykli wyróżnień po nich wchodzi automatycznie w płatne musisz wyłączyć 🙂

Poniżej są wykluczenia i przykłady rozliczeń 🙂

Rozliczenie Programu, polegające na przyznaniu rabatów dla opłat prowizji od sprzedaży na Twoim rachunku rozliczeniowym w Allegro, następuje w cyklach miesięcznych. Maksymalnie do 27 dnia miesiąca zwrócimy Ci na billing opłaty za prowizje od sprzedaży, jednak nie więcej niż 10 000 zł. Jeżeli w kolejnych dniach zostaną naliczone kolejne opłaty, a suma wszystkich opłat z danego miesiąca nie przekroczy wskazanej kwoty 10 000 zł brutto, wówczas brakująca kwota zostanie rozliczona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, maksymalnie do 27 dnia miesiąca.

Pierwszy pakiet znajdziesz w Centrum Zniżek pod nazwą “Pakiet powitalny 1/3 - Rabat do 10 000 zł na prowizję”. W tym pakiecie otrzymasz:

a) rabat, w ramach którego zwrócimy Ci co miesiąc nawet do 100% naliczonej prowizji od sprzedaży oraz 50% prowizji od oferty wyróżnionej, jednak nie więcej niż 10 000 zł brutto miesięcznie,

Pamiętaj, że rabat będzie naliczany od miesiąca, w którym zaakceptowałeś “Pakiet powitalny 1/3 - Rabat do 10 000 zł na prowizję” w Centrum Zniżek. Oba Pakiety powitalne będą dostępne w Centrum Zniżek w ciągu 2 dni roboczych od uzyskania na Koncie statusu Firma.

Przykładowo: w przypadku dołączenia do programu 15 września, rabat będzie obowiązywał od 1 września do 31 grudnia. Jeśli we wrześniu sprzedasz produkty, dla których łączna prowizja od sprzedaży będzie wynosiła 7000 zł, a dodatkowo prowizja od oferty wyróżnionej będzie wynosiła 2000 zł, wówczas zwrócimy Ci 100% naliczonej prowizji od sprzedaży, a wiec 7000 zł, oraz 50% prowizji od oferty wyróżnionej, czyli 1000 zł. Łącznie wróci do Ciebie 8000 zł brutto. Jeżeli w kolejnym miesiącu sprzedasz produkty, dla których łączna prowizja od sprzedaży będzie wynosić 10 000 zł brutto, a dodatkowa prowizja od oferty wyróżnionej będzie wynosić 500 zł, wówczas zwrócimy Ci rabat w wysokości 10 000 zł, jest to maksymalna kwota zwrotu, do zapłaty pozostanie więc 500 zł.Taka sama zasada będzie obowiązywała w każdym miesiącu trwania programu, czyli do 31 grudnia 2020.

c) 200 bezpłatnych 10-dniowych cykli z możliwością promowania, czyli tzw. „Wyróżnienie” (za wyjątkiem kategorii ogłoszeniowych Nieruchomości, Usługi, Samochody, Motocykle i Quady, Maszyny, Przyczepy i naczepy, Inne pojazdy i łodzie, Żywe zwierzęta oraz kategorii Leki bez recepty). Możesz je wykorzystać maksymalnie do końca grudnia 2020 roku. Termin ważności pakietu możesz sprawdzić w zakładce Centrum Zniżek.

Przykładowo: Koszt jednego wyróżnienia wynosi 19 zł za 10 dni. W ramach powyższego pakietu otrzymujesz aż 200 Wyróżnień za darmo.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

thehappydays
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za pomoc!

oznacz moderatorów