anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pakiet powitalny nie zadziałał

elektronikaMX
#7 Wielbiciel#

Witam

Założyłem pierwsze konto firmowe 1.08.2023 na allegro, spełniłem warunki pakietu powitalnego i pakiet jest aktywny. Pierwsza sprzedaż nie naliczyło mi opłaty za prowizję od sprzedaży ale za drugą już tak. Pakiet w centrum zniżek jest jako aktywny. O co chodzi?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

elektronikaMX
#7 Wielbiciel#

Nie mogę edytować. Sprawdziłem dokładnie i prowizja od sprzedaży nie została naliczona. Naliczona opłata za wysyłkę Smart. To teraz pytanie czemu pierwsza sprzedaż że Smart była darmowa a drugą już jest naliczona opłata?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Sprawdź, czy oba zakupy były SMART. Podejżewam, ze jeden był ze smartem, a drugi bez. Inna możliwość jest taka, że ustawiłeś darmową wysyłkę od konkretnej kwoty zamówienia.

Na Allegro NIE MA darmowych wysyłek -wyjątek: sam finansujesz przesyłkę klientowi. Zawsze dopłacasz do wysyłanego towaru: albo w postaci dopłaty smart do wysyłki (progowo), albo w postaci prowizji uzależnionej od wartości towaru(procentowo) 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@elektronikaMX  Cześć. Opłata za przesyłkę w ramach Smart dla zamówienia o numerze a4265ee0-3f6c-11ee-90d9-431ec2ef10a9 zostanie naliczona dopiero po odebraniu paczki przez klienta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów