anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet Powitalny

SweetReina
#8 Zapaleniec#

Cześć, mój problem wygląda następująco: 

Założyłam pierwszą swoją firmę a w raz z nią konto na Allegro które miałam przeistoczyłam w firmowe. rozpoczęłam sprzedaż bez programu powitalnego i zerkałam w centrum zniżek czy coś się nie pojawi. 

Pakietu jak nie było tak nie ma wszystko za sprawą tego że kiedyś założyłam drugie konto na allegro z innego urządzenia i w ubiegłym tyg na nie weszłam by zobaczyć czy są tam moje dane i mój nr telefonu czy mojego partnera ( konto automatycznie zamieniło się na firmowe - oczywiście go nie zweryfikowałam).

 

Czy jest jakaś możliwość Aby Allegro usunęło tamto konto? Nie ma na nim sprzedaży i nie zostało zweryfikowane nie chciałam go uruchamiać jako firma i w nic takiego nie kliknęłam.

 

P.S. Zależy mi na pakiecie powitalnym.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Pakiet powitalny powinien się pojawić w zakładce po 2dnaich, ale tak średnio żeby samo konto się przekształciło, dlatego zawołamy moderację.

oznacz moderatorów

SweetReina
#8 Zapaleniec#

Czyli w coś kliknęłam? Niemalże niemożliwe Tak jak pisałam wyżej weszłam tam by sprawdzić dane, przekierowało mnie na "panel weryfikacji" ale nic tam dalej nie kliknęłam. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@SweetReina Poczekaj chwile  pojawi się moderacja i wyśni Ci wszystko, cierpliwości.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@SweetReina konsultuję Twoje zgłoszenie. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

SweetReina
#8 Zapaleniec#

Czy udało się coś ustalić? Gdzieś w historii allegro/gadane widzę że ktoś dostał ten pakiet w zaistniałej (takiej samej) sytuacji.

oznacz moderatorów

SweetReina
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi  Czy wiadomo coś na ten temat? Chciałam się skonsultować telefonicznie z Allegro w tej sprawie jednak Allegro nie odpowiada 😕

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SweetReina wciąż wyjaśniamy Twoją sytuację, więc poproszę Cię jeszcze o cierpliwość.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów