anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwsza sprzedaż klient prosi o e-mail sprzedawcy na czacie aby dokonac bezpiecznej platnosci

MAMY ROZWIĄZANIE!
MariuszToys
#8 Zapaleniec#

Witam

 

Dostalem na czacie zapytanie od klienta ze screenem potwierdzajacym jego wiarygodność abym podal adres e-mail.

(aby kupić rzecz na allegro z bezpieczną platnoscia wprowadź adres e-mail sprzedawcy)

Czy to nie podpucha ?

Konto jest świeże mam je dwa dni , zweryfikowane. 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Gothic-star
#9 Pomysłodawca#

Próba wyłudzenia towaru lub danych do konta czy karty.Swieżo założone konto sugeruje oszustowi początkującego sprzedawcę.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@MariuszToys Niczego nie podawaj, niczego nie zatwierdzaj, bo stracisz pieniądze. To próba wyłudzenia danych do konta bankowego lub wyłudzenia towaru bez pieniędzy. Kupujący aby kupić niczego od Ciebie nie potrzebuje, a Ty niczego nie musisz potwierdzać i w nic klikać.

oznacz moderatorów
MariuszToys
#8 Zapaleniec#

No to powinienem to chyba zglosic , niestety zdążyłem podac adres e-mail , wiecej pytan klient nie mial hmm 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Jak podałeś adres to jak dostaniesz jakiś link to nie otwieraj, możesz stracić kasę.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@MariuszToys  Zgłaszać możesz, adres phishing@allegro.pl  ale jeśli tutaj napisałeś to wystarczy.

Tutaj admini też czytają i konto kupującego zweryfikują.

oznacz moderatorów
MariuszToys
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłem okazalo sie ze to oszust konto jego zostalo zablokowane.

Dziękuję za odpowiedzi, podpowiedzi i dobre rady. Zamykam temat ku przestrodze innym. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów