anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po co umowa z inpostem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
koza1_2_3
#9 Pomysłodawca#

Witam i po kliknięciu w nadaj przesyłkę allegro mówi, że muszę podpisac umowę z inpostem. Jednak gdy wejdę do managera paczek inpost w zakładkę "import allegro inpost" to i tak mogę nadać przesyłki tak ajk to wcześniej robiłem.

Więc po co de facto mi ta umowa z In postem? - ceny też z tego co widzę na stronie In postu są takie same po podpisanie umowy jak i bez niej - za paczkomat 9.99zł.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@koza1_2_3 Cześć 🙂 To Twoja decyzja. Jeśli podpiszesz umowę z InPostem, to będziesz mógł m.in. nadawać paczki przez narzędzie Wysyłam z Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
koza1_2_3
#9 Pomysłodawca#

W takim razie rozumiem, że chodzi tylko o takie ułatwienia w samej komunikacji allegro - inpost? - Pytam się czy nie powinienem negocjować jakichś dodatkowych udogodnień/niższej ceny skoro już podpisuję jakąś umowę.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@koza1_2_3 jak masz firmę i nadajesz paczki poza allegro to tak umowa jest fajna + możesz mieć stałe podjazdy i leprze ceny na paczki ale umowa jest w formie abonamentu i nie wliczają się do niej paczki allegro ( a tu cena zostanie Ci 9,99 zł ) więc uważaj bo jak sprzedajesz tylko na allegro to nie ma to dla Ciebie sensu 😞

A umowę potrzebujesz żeby nadawać bez logowania się do MP a możesz też importować zamówienia do MP bez umowy i tak będzie cena 9,99 zł 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@koza1_2_3 możesz negocjować cenę. Ale tylko przesyłki nie wchodzące w opcje transportu z przedrostkiem allegro...

oznacz moderatorów