anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pobranie opłat ze środków PayU i Przelewy24

MASolo
#1 Nowicjusz#

Witam, ciągle są pobierane opłaty z konta Allegro od 10 grudnia jest to już ponad 400 zł mimo iż sprzedaje ciagle produkt z ta sama kwota czy ktoś może mi to wyjaśnić? IMG_0011.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MASolo w skład prowizji Allegro wchodzi wartość przedmiotu plus koszt wysyłki, a ten jest różny w zależności od formy wysyłki, którą wybierze kupujący. Stąd też mimo, że wartość sprzedanego przez Ciebie przedmiotu jest taka sama, ale wysokość prowizji różni się w zależności od zamówienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MASolo
#1 Nowicjusz#

Czyli chcecie mi państwo powiedzieć ze są to ukryte koszta w „smarcie” które nieoficjalnie przerzucacie na sprzedających ale które nakłada na nas bramka płatności a nie sam serwis Allegro?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MASolo nie są to ukryte koszta tylko opłaty, o których informujemy i na które się zgodziłeś akceptując regulamin Allegro. Opłaty za przesyłki Allegro Smart! pobieramy w zależności od tego, jaka jest wartość zamówienia od kupującego. Bierzemy pod uwagę 9 progów wartości zamówienia i dla różnych przewoźników, są to różne kwoty. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w tym artykule o opłatach

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MASolo
#1 Nowicjusz#

Ponad połowa tych kwot na moim koncie się nie zgadza, chyba ze mam wszystkie warianty tych dostaw zsumowane razem mimo ze była wybrana tylko jedna opcja bo nadal mam tam naliczane ponad 20 gdzie w waszym cennik nie ma pojedynczej kwoty przy takiej wartości produktu 

oznacz moderatorów