anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

początkujący sprzedawca a prowizja

sklepancymonek
#8 Zapaleniec#

Przeczytałam artykuł na poradnikbiznesu.pl a propo braku prowizji od sprzedazy dla początkujących sprzedawców. Na allegro sprzedaję od miesiąca, co prawda zarejestrowane konto zostało 8 miesięcy temu ale sprzedaż zaczęła się w maju i płacę normalną pełną prowizję od pierwszego sprzedanego produktu.  Istnieje coś takiego jak pomoc dla początkujących poprzez brak prowizji czy to kolejna internetowa bujda?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

az1rael
#21 Demiurg#

nie istnieje
nie wystawiaj nic w kategorii inne tam jest prowizja największa

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sklepancymonek tak była i jest dla nowych ale do aktywowania i wykorzystania przez jakieś 3 miesiące a nie po roku od założenia konta 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale taka pomoc powinna się pojawić w zakładce <zniżki< sprawdzałeś? ale tyle miesięcy to przepadła, zapytajmy: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklepancymonek jest coś takiego jak Program Powitany dla nowych sprzedających na Allegro (tutaj aktualny regulamin). Zniżki dotyczące m.in. prowizji, Abonamentu Allegro, opłat za promowanie są przyznawane 2 dni po założeniu konta firmowego na Allegro i należy je zaakceptować w Centrum zniżek. 
Dowiem się czy możemy pomóc w tej sytuacji i dam znać (odpowiedź mogę otrzymać dopiero po weekendzie, więc poproszę Cię o cierpliwość). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sklepancymonek
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo i czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklepancymonek bardzo mi przykro, ale otrzymałam odpowiedź, że ponowne przyznanie Pakietu Powitalnego w tej sytuacji nie będzie możliwe 😞 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika możesz mi powiedzieć jaka jest logika ściągania nowych sprzedawców z darmową prowizją, jak posprzedają chwilkę w większości jest z nimi dużo problemów bo nie przestrzegają ustawy konsumenckiej itp. zamiast zadbać o istniejące firmy i nam podnosić prowizję, dokładać przewoźników do smarta ? Ja wczoraj już zlikwidowałem 5 ofert a jak wejdzie 22 sierpnia wymóg do smarta testowo będę przez miesiąc bez 😉

Mam oferty na innym portalu na E..pl i tam mam też darmowe wysyłki ale tylko jednego przewoźnika i nikt mnie do niczego nie zmusza a w sprzedaży gonią Was, wiec uważajcie co robicie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 dziękuję za Twoją wiadomość 🙂 Jak na pewno wiesz, nie odpowiadam za programy dla nowych sprzedających an Allegro, więc nie będę w stanie odpowiedzieć, dlaczego działamy w taki sposób. Program powitalny powstał, aby ułatwić start nowym, sprzedającym na Allegro. Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że z nowymi sprzedającymi jest dużo problemów. 
Zmiany w Smart! wprowadzamy, aby oferować kupującym jak najlepsze i różnorodne metody dostawy, wprowadzamy nowe funkcje i nowe wymagania, aby korzystanie z Allegro było jak najlepszym doświadczeniem dla wszystkich: nowych sprzedających, sprzedających z większym stażem, oraz dla kupujących. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że z nowymi sprzedającymi jest dużo problemów. 

Z postów na forum, pytania co zrobić z reklamacją czy mogę przyjąć zwrot itp. często mają problemy w dyskusjach, blokady za jakość, tracą smarta bo na 100 komentarzy mają 3 negatywy itp. A że często sprawdzamy konto żeby podpowiedzieć czemu nie ma smarta to widać kiedy założyli i jaką maja obsługę 🙂

Wczoraj usunąłem 5 ofert bo wisiały i maiły jakoś 0 , 3 , 8 , 5 wyświetleń a za wystawienie płacę co 10 dni,  wystawiłem na innym portalu i dziś już się sprzedały 🙂  w złą stronę to idzie 😞 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów