anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podróbki etui do telefonów Apple

YouTab
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Witam,

jak "skutecznie" sprawić by konta w dziale Akcesoria GSM przestały sprzedawać podrobione produkty za cichym przyzwoleniem platformy Allegro?

Przykład:

https://allegro.pl/oferta/kolory-gratis-iphone-11-pro-case-etui-obudowa-logo-12441511365

Cena wskazuje jasno, że to podróbka. Dodatkowo w miejscu marki zamiast Apple, jest inny.

Całe konto to same podróbki futerałów Apple.

https://allegro.pl/oferta/etui-iphone-12-12-pro-case-pokrowiec-kolory-11663380345

Tutaj akurat taktyka podszywania się pod oryginały, ale no niestety cena w sklepie to 199 zł, więc niemożliwe by to był oryginał.

oznacz moderatorów
118 ODPOWIEDZI 118

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Agent051 To powiedz mi > bo ja nie wiem jaki miałem wczesniejszy > i co było lub jest "podróbką" Śnisz ? to się obudź > to realny świat > a ty żyjesz w jakimś matrixie.

A jak byś zajrzał na profil @smerfujemy to byś też zauważył (chyba), że on niczego nie sprzedaje > ale to nie przystaje do Twoich snów.

Niektóre zamknięte "pensjonaty" są pełne ludzi żyjących we własnej wyobraźni i we własnym wyimaginowanym świecie.

oznacz moderatorów

YouTab
#10 Popularyzator#

@Ziolko39 Wyobraź sobie, że też posiadam konta, na których nic nie sprzedaje, a przy okazji takie, na których sprzedaje i co z tego? Z dowolnego konta można tu napisać…

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@YouTab otrzymałam odpowiedź, że oferty zostały przesłane do weryfikacji przez przedstawiciela marki Apple. Sprawa jest jeszcze w toku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

YouTab
#10 Popularyzator#

Mija kolejny tydzień. Jak wygląda aktualnie temat?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Zapewne trwa ich weryfikacja 🤣

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Halfrunt 

Na wieki wieków 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@YouTab dowiaduję się, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

YouTab
#10 Popularyzator#

@la_nika Czekamy zatem...

oznacz moderatorów

smerfujemy
#10 Popularyzator#

Czekamy zatem...    Widzę, że niektórzy uważają się za za "Istoty wyższe"   My, Król Słońce. Tylko jak pamiętam to jego głowa spadła na gilotynie, a to niezbyt dobrze wróży na przyszłość.

Wytrwałości w czekaniu, bo to trochę potrwa. Apple sie nie będzie spieszyć.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@smerfujemy Czemu próbujesz go na siłę obrażać? Co to ma na celu poza trollowaniem?

oznacz moderatorów

smerfujemy
#10 Popularyzator#

@Client:94057046 To tylko próba ściągnięcia kogoś "bujającego w obłokach" i żyjącego we własnym wyimaginowanym świecie na ziemię. 

@la_nika napisała 23.08 "oferty zostały przesłane do weryfikacji przez przedstawiciela marki Apple. Sprawa jest jeszcze w toku. " 30.08 już ponaglanie. Podobno sam napisał do Apple'a ? Jeszcze mu nie odpowiedzieli ? Oj, brzydko to pachnie. Może biurokratyczna machina korporacyjna ma piasek w trybach ? A może przemilcza niewygodne lub drażliwe tematy ? Pożyjemy, zobaczymy.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@smerfujemy Idź wyzywać swoich bliskich, skoro uważasz to za sposób normalnej rozmowy. Nie do wiary, ile ludzi żyje z takim jadem na co dzień. Współczuję twojej rodzinie, serio.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Client:94057046  Jakie wyzywanie? Wypadałoby powyzywać, ale @smerfujemy  bardzo łagodnie określił zachowanie swojego przedmówcy - kogoś kto robi gó*noburzę, żeby z chciwości wyrżnąć konkurencję. Niestety tak to na chwilę obecną wygląda, bo gdyby z doniesionymi aukcjami było coś nie w porządku, to już dawno by ich wszystkich nie było, tak samo jak kont sprzedających.

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@Barzy_TPI To nie tylko ciągłe wyzywanie i trollowanie, za które @Ziolko39 vel @smerfujemy już raz fałszywie się kajał. To przede wszystkim uporczywe wysyłanie słabo zakamuflowanych gróźb pisanych więziennym żargonem: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/czy-umieszczanie-znaku-wodnego-na-miniatur... 

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Client:107370536  Straciłem tylko czas na zagłębienie się w kontekst podlinkowanych wypowiedzi, które były z niego wyrwane. Żadnego kajania się tam nie widać, są tylko "przeprosiny" za obiektywne stwierdzenie faktów, za które został "upomniany" wklejoną formułką. Podobnie z rzekomymi groźbami... Nie róbmy z gumowej igły wideł.

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@Barzy_TPI Zgadzam się, że zarówno "upomnienie" jak i "przeprosiny" były fałszywe i widać to jak na dłoni. Obecność na forum takich "ziółek" czy innych "pulkowników" jest moderacji bardzo na rękę  - można nimi szczuć niewygodnych użytkowników bez brudzenia sobie rąk.

A co do "wieszania kabli" i "spadających głów", jak myślisz - po co on ciągle wkleja ten sam tekst z różnych kont, cytując samego siebie i udając, że nie jest sam, ale robi to cała grupa? Nie wydaje Ci się, że chodzi o wytworzenia wrażenia, że forum jest czytane przez "ludzi z miasta"?

oznacz moderatorów

YouTab
#10 Popularyzator#

Jeżeli będzie jak mówisz, samemu kupię od nich z 1000 etui i posprzedaję innymi kanałami za dwa razy większą kwotę. Czekam tylko na info, że wszystko z tymi aukcjami jest super, świetnie i że co tam, że giganci mają cenę na to po 199 zł. Znaleźliśmy kilku takich co mają takie chody u Apple, że towar mają za 1/10 wartości. Podziwiam Was, którzy w to wierzycie, ale spoko, czekam cierpliwie😂

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@YouTab  Nie wiem czy to dobry pomysł, bo zapewne po chwili pojawi się kolejne 1000 w niskiej cenie, albo nawet i 2000 😉 Nie wiem czy ktoś ma chody u Apple czy po prostu nadzwyczajny spryt, ale wiem, że można np. kupić z Chin produkt znanej marki za 1/10 (a często mniej) kosmicznej ceny sklepowej - rzecz robioną przez tych samych pracowników, w tej samej fabryce i mającą identyczną jakość jak ta sklepowa. Co więcej często dana marka nawet nie wypiera się tego, że to ich produkt (numery seryjne itp.). No cóż - czasem wystarczy mała kropla kleju w mało widocznym miejscu (np. buty), aby produkt stracił 90% ceny, a pozostałe 10% zawsze warto odzyskać (zwykle to i tak więcej niż koszt produkcji w Chinach), zamiast daną rzecz zutylizować. Także w cuda nie wierzę, tylko w dziwne działania marketingowe mega korporacji nastawionych na maksymalny zysk, które to działania wpływają bezpośrednio i bardzo mocno na zasady działania współczesnego świata. Mimo to przyznam, że co prawda nie wyczekuję, ale z ciekawością zaglądam do tego wątku, ponieważ stricte socjologicznie jest nawet dość ciekawy 🤔

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Barzy_TPI Wypadałoby powyzywać? Bo wam się coś wydaje? Weź nie marnuj mojego czasu. :DDDDDDDDDD

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Client:94057046  Za to oczernianie (gorsze niż wyzywanie) innych sprzedawców, zanim ustali się fakty, tylko dlatego, że coś się komuś wydaje jest całkowicie w porządku 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów