anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwójna przesyłka

olsilo_sklep
#1 Nowicjusz#

Witam.

Wczoraj przy tworzeniu przesyłki i wygenerowaniu etykiety zauważyłam, że wpisałam złą wagę przesyłki, dlatego wydrukowałam kolejną z odpowiednią wagą i zamówiłam podjazd kuriera. Nr pierwszej przesyłki usunęłam, kurier miał tylko zarejestrowaną jedną przesyłkę. Problem jest taki, że dalej widzę drugą przesyłkę przy zamówieniu, która czeka na nadanie. Co mogę zrobić z tym? Przesyłka już dotarła do klienta i nie chciałabym dostać minusowe punkty za nieterminową wysyłkę. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

tomsyty
#10 Popularyzator#

Ta przesyłka będzie widnieć jako oczekująca na nadanie, ale nie wpływa to na statystyki wysyłki bo druga została prawidłowo nadana i doręczona. Też mi się czasami zdarza omyłkowo wygenerować dwie etykiety do jednego zamówienia, ale nie powoduje to żadnych konsekwencji. Po prostu usuwam numer dodatkowej przesyłki i tyle. Trzeba tylko zwracać uwagę jak się wygeneruje dwie etykiety a zamówienie jest w Smarcie żeby usunąć tą drugą która jest wtedy normalna, bez Smart. Kiedyś można było anulować przesyłkę i nie widniała ona wtedy w szczegółach zamówienia, teraz tak się nie da.

oznacz moderatorów

olsilo_sklep
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

oznacz moderatorów