anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowna Aktywacja Konta

Nedyta144
#7 Wielbiciel#

Na Allegro jestem od ponad grubo 6 dziś chciałem sobie wypłacić pieniądze od kupującego (oczywiście wpłacił )

a tu mi wyskakuję 

Czekamy na Twój przelew do PayU (1,01 zł)

Jeśli go nie zrobiłeś, możesz  przejść do banku .

Dane do wypłat

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

DANE WŁAŚCICIELA RACHUNKU

xxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxx

Polska

SPOSÓB WYPŁATY

automatycznie, od 20 zł, w każdy dzień roboczy

Realizacja wypłaty zajmuje zazwyczaj 1 dzień roboczy.

ŚRODKI

498,00 zł

ŚRODKI PAYU

498,00 zł
w trakcie weryfikacji

DOSTĘPNE ŚRODKI PRZELEWY24

0,00 zł
niedostępne

Środki wypłacane automatycznie

WYPŁAĆ DOSTĘPNE ŚRODKI

Czekamy na potwierdzenie weryfikacji konta, możesz sprawdzić status w ustawieniach wypł

Tylko że konto miałem aktywowane Allegro jest tak [edycja] że teraz będę czekał na wypłatę **piiip** wie ile

Do tego żeby znaleźć swoje środki też trzeba się nagłówkować 

Ale ocja ROZLICZ SIĘ Z ALLEGRO **piiip**a jest odrazu widoczne

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Halfrunt
#18 Luminarz#

I co związku z tym, że na Allegro jesteś grubo 6.

Nie zweryfikujesz konta?

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Miałem to samo kilka dni temu. Zrób ten przelew, pamiętaj, że dane muszą być takie same jak masz w banku. Do Payu prześlij dane i foto tyłu dowodu osobistego. Możesz przekreślić foto w Paint-cie. U mnie trwało to 1 dzień. Dane wpisują w Payu, aby mieć dowód od kogo mają pieniądze. To oni są sprawdzani tak na prawdę, robią przecież milionowe transakcje dziennie. Muszą się uwiarygodnić przed państwem PIS

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Nedyta144, operator płatności jest zobowiązany do posiadania aktualnych danych i dokumentów, dlatego co jakiś czas przeprowadza reweryfikację. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Nedyta144
#7 Wielbiciel#
"Halfrunt
#9 Pomysłodawca#
 
 wczoraj

I co związku z tym, że na Allegro jesteś grubo 6.

Nie zweryfikujesz konta?"

Człowieku konto miałem zweryfikowane i aktywowane płatności   tylko że takie rzeczy powinni pisać wcześniej bo dzień wcześniej wypłacałem pieniądze i nie było napisane zweryfikuj konto  

Teraz potrzebuje tych pieniędzy żeby coś kupić na polowałem przez prawie pól roku praktycznie niedostępne miałem (przynajmniej na to liczyłem) mieć pieniądze  w poniedziałek teraz mi ta rzecz przepadnie bo ktoś **piiip**a sobie przypomniał o ponownej autoryzacji. Do takich rzeczy też powinni powiadamiać wcześniej a nie ni gruchy ni z pietruchy [edycja] ci wszystkie plany .

oznacz moderatorów

Nedyta144
#7 Wielbiciel#

I nie chodzi mi o weryfikacje bo też nie było by problemem tylko chodzi o czas bo weryfikacja jak napisali trwa około 1 dnia ale dnia roboczego a **piiip**y zażądali weryfikacji w sobotę mogli to zrobić w każdy inny dzień piątek czwartek a nie w sobotę gdzie teraz pieniądze dostane najwcześniej w środę gdzie już nie kupię tego co zamówiłem w sklepie

oznacz moderatorów

Nedyta144
#7 Wielbiciel#

Przez weryfikacje kto pokryje moje straty Payu czy Allegro ?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@Nedyta144 rozumiem twoje rozgoryczenie i zdenerwowanie w takiej sytuacji, ale należy wziąć to pod uwagę.

Artykuł 2. WARUNKI UCZESTNICTWA W ALLEGRO

2.6.

Użytkownik, w celu uzyskania dostępu do wszystkich usług świadczonych przez Allegro.pl i funkcjonalności Allegro, musi dokonać Rejestracji pełnej, tj. obok obowiązku przesłania kopii dokumentów, oświadczeń lub tłumaczeń – o których mowa w art.2.3 powyżej (o ile ma zastosowanie) - dokonać aktywacji Konta, która odbyć się może przez:

2.7

Podczas Rejestracji jak i późniejszego korzystania z Allegro, Użytkownik zobowiązany jest podawać wymagane i prawdziwe dane oraz informacje oraz składać – o ile ma zastosowanie – oświadczenia zgodne z prawdą.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mr_oma podaj pkt regulaminu usługi operatora i serwisu allegro, który o tym mówi

bo wyłączenie działania usługi bez poinformowania o tym jej użytkownika

nie jest jej weryfikacją

 

dla mnie bez obrazy Twoja wypowiedź znaczy

serwis wg swojego widzimisie może w dowolny sposób wyłączać usługę bez poinformowania o tym beneficjenta umowy

za takie numery operatorzy komórkowi są ściganie przez uokik i płacą potężne kary

 

@Halfrunt podane pkt regulaminu o tym nie mówią

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@RED, podstawą prawną reweryfikacji po stronie operatora jest ustawa z 1. marca 2018 roku o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (AML). Ustawa ta jest konsekwencją dyrektywy EU.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Nedyta144
#7 Wielbiciel#
Halfrunt
#9 Pomysłodawca#

 
 "7 godzin(y) temu

@Nedyta144 rozumiem twoje rozgoryczenie i zdenerwowanie w takiej sytuacji, ale należy wziąć to pod uwagę.

Artykuł 2. WARUNKI UCZESTNICTWA W ALLEGRO

2.6.

Użytkownik, w celu uzyskania dostępu do wszystkich usług świadczonych przez Allegro.pl i funkcjonalności Allegro, musi dokonać Rejestracji pełnej, tj. obok obowiązku przesłania kopii dokumentów, oświadczeń lub tłumaczeń – o których mowa w art.2.3 powyżej (o ile ma zastosowanie) - dokonać aktywacji Konta, która odbyć się może przez:

2.7

Podczas Rejestracji jak i późniejszego korzystania z Allegro, Użytkownik zobowiązany jest podawać wymagane i prawdziwe dane oraz informacje oraz składać – o ile ma zastosowanie – oświadczenia zgodne z prawdą."

Wszystkie dokumenty wymagane były przesłane do Allegro już dawno a co do prania pieniędzy to piorę we frani (taka stara pralka) i nie sprzedaje jako firma tylko od czasu do czasu parę rzeczy zresztą co mam się tłumaczyć to wy zawiniliście jestem ciekaw jak ktoś tu handluje i prowadzi działalność gospodarczą i zablokujecie mu konto na kilka dni to pokrywacie straty firmy bo nie zdążyła zapłacić podatku vat czy innego ? Widziałem też  sklepy takie jak morele x-kom itd też tak działacie wobec nich wątpie bo puścili by was w skarpetkach . Ja też tego tak nie zostawię  jutro napisze gdzie potrzeba .

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Prawdą jest niestety, że następuje to natychmiastowo bez uprzedzenia. To podłe wręcz. Powinno być uprzedzone tytułem : Naszykuj dokumenty do aktualizacji. Masz 3 dni do ich aktualizacji w Payu. 

Zamiast tego przychodzi powiastka z Payu. Już niedługo nie wypłacisz pieniędzy.

W fakcie już dokonanym czyli przeszłym.

To jest chore i na bank znalazłby się na to artykuł w UOKIK

oznacz moderatorów