anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowne otwarcie zamkniętej dyskusji

MAMY ROZWIĄZANIE!
wodmix
#9 Pomysłodawca#

Chcę zadać pytanie. Kupujący zamkną dyskusję po pozytywnym rozpatrzeniu i załatwieniu reklamacji. Niestety po kilku dniach po stwierdzeniu kolejnego problemu z towarem chcąc ponownie otworzyć dyskusję zwrócił się z tym do allegro. Niestety pracownik allegro oprócz ponownego jej otwarcia oznaczył z automatu dyskusję jako nierozwiązaną. Czy jest to czynność standardowa? Przecież sprzedającemu też przysługuje czas na zapoznanie się ze sprawą i podjęcie odpowiednich czynności. Sprawa mogła by nie mieć aż tak istotnego znaczenia, gdyby nie skutkowało to automatyczną utratą statusu "super sprzedawcy". Nawiasem mówiąc jedna problematyczna nierozwiązana dyskusja na blisko tysiąc zrealizowanych transakcji powoduje takie skutki...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

@wodmix Tak, pracownik Allegro może ponownie otworzyć zamkniętą Dyskusję. Był tu już kiedyś opisywany przypadek, w którym pracownik po otwarciu zakończył ją jako nierozwiązaną, więc nie jesteś pierwszy.

oznacz moderatorów
wodmix
#9 Pomysłodawca#

Wniosek jest więc taki, że w pewnych kwestiach zdani jesteśmy na dowolność ze strony Allegro. Zgłoszone bezpośrednio zapytanie w tej sprawie do Allegro jak na razie pozostaje bez odpowiedzi.

oznacz moderatorów