anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązane konta - blokada bez przyczyny

AndiDoM
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

 

Założyłem konto Allegro w tamtym tygodniu i dziś jestem całkiem bezradny.

 

Allegro zawiesiło moje konto z przyczyny powiązania z innym zablokowanym konta. Mój syn w maju próbował na Allegro sprzedaży cały jeden dzień. Został powiązany z kolegą, który zalogował się na jego koncie na jego komputerze, aby mu pomoc w konfiguracji sklepu. Został zablokowany... kolega okazał się zablokowany wcześniej nie informując mojego syna o tym.

Allegro uznało, że  mój syn musi wyjaśnić sytuacje na kontach kolegi a pozniej może go odblokować do dziś się tak nie stało, chodź przedstawił wszystkie informację.

Po pół roku, ja produkujący meble, założyłem konto Allegro, dodam, że syn korzysta z mojego komputera i internetu. Zostałem zablokowany i powiązany z jego kontem, chodź nie miał do niego dostępu.

Allegro prosi o wyjaśnienia z konta syna.. syn wyjaśnia a blokada dalej jest, bardzo lakoniczne wypowiedzi, bez żadnych szczegółów, nie chciałbym tracić możliwości sprzedażowych za lekkomyślność mojego młodego syna.

Chciałbym dogadać się z serwisem i wypracować kompromis w tym kierunku.

 

Proszę o pomoc @mod @nat_not

Bardzo zależy mi na współpracy

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Kazdy kij ma dwa konce.

Moj znajomy spiął się z jednym polskim urzędem.

Przeniósl siebie i firme za granice (formalnie).
Sprzedaje tak jak sprzedawal ale podatki placi za granicą.

Tak jak to robią chinczycy na Allegro.

I kto de facto jest stratny? Na pewno nie on.

oznacz moderatorów

WNMSolution
#8 Zapaleniec#

 Hej Fullprint83 Ci ludzie/roboty bo nie wiem jak ich nazwać niszczą od prawie dwóch miesięcy bezpodstawnie moją firmę! Zaczęło się od blokady przez wspólnika a skończyło na wymyślaniu uj wie czego, że nie mam już sił! Rzecznik konsumenta, uokik co jeszcze radzisz? Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim bezprawiem, ja nie mam nic do ukrycia mój wspólnik także idziemy na wojnę ;). Zmarnowany czas i nerwy, a Ci ludzie piszą o powiązaniach kont o których nie mam nawet pojęcia! To chore i niemoralne ja tego tak nie zostawię.

oznacz moderatorów

Fullprint83
#7 Wielbiciel#

witam gdzie to zgłosiłes , korzystałes z pomocy prawnika?

oznacz moderatorów