anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązanie ofert z produktami

_K_Urb
#8 Zapaleniec#

Witam,

wystawiłem kilkanaście aukcji, lecz nie spełniłem 1% powiązanych produktów w supermarkecie.

Jak mam to zrobić, skoro brak takich produktów na allegro ? Mam zestawy zabawek - więc jak mam to powiązać i z czym ?

dziękuję

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinsplash
#21 Demiurg#

@_K_Urb  poszukaj w tym wątku : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/spotkania-z-ekspertami-allegro/15-07-zapytaj-eksperta-produktyzacj...

A ja z uporem maniaka wspominam gościa z Allegro który powinien o to dbać : @jacek_kulakowski 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_K_Urb jeżeli nie ma takiego produktu, to musisz go stwożyć🙂 na początek powinieneś postarać się o kod EAN.

oznacz moderatorów

_K_Urb
#8 Zapaleniec#

Kody EAN otrzymałem-kupiłem.

Rozumiem, że Allegro samo powiąże część elementów jeśli potworzyłem już nowe produkty i aukcje ? -nic nie muszę już z tym robić ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_K_Urb  jeżeli uzupełniłeś wszystkie obowiązkowe parametry, to już nic nie musisz robić🙂tylko czekać, aż Allegro połączy twoje oferty z produktem.

oznacz moderatorów

_K_Urb
#8 Zapaleniec#

Mam nadzieję, że to co zeobiłem jest ok, ponieważ sprzedaję unikalne zestawy zabawek (brak takich gdziekolwiek) dlatego wykupiłem sporo kodów EAN aby móc stworzyć aukcje.

Co jeśli wszystkie aukcje są inne -brak takich na alegro (nie rozumiem jak to będzie powiązane )..

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_K_Urb produktyzacja to bardzo zagmatwany temat i nikt nic nie wie 😁 Produkty które sprzedajesz będą powiązane z produktami, które stworzyłeś🙂 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte A nie stwarożyć?😁 No Edek, ja Cię proszę, takiego byka zasadzić?😁

PS No chyba że miałaś na myśli strwożyć, to Ci się udało - trwoga mnie ogarnęła😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere widzisz tylko byka, ale nie widzisz, że w następnym wpisie już dobrze napisałam😛 czyli nie jest to wada wrodzona😁

oznacz moderatorów