anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia o sprzedaży

toolpusher
#8 Zapaleniec#

Wiatm,

Dlaczego nie przychodza powiadomienia o sprzedaży mimo zaznaczonego okienka w opcjach?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@toolpusher Sprawdź proszę dokładnie wszystkie zakładki w swojej poczcie mailowej, w szczególności spam, powiadomienia lub inne. Jeśli wciąż nie znajdziesz tych wiadomości podaj mi proszę przykładowy numer zamówienia, do którego nie dostałeś powiadomienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

toolpusher
#8 Zapaleniec#

Niedokładnie się wyraziłem. Maile przychodzą ale nie przychodza żdane inne powiadomienia czy to w aplikacji na stronie www. To troche słabo. Nie rozumiem tego. Dlaczego to jest tak ograniczane dla sprzedających. Jako kupujący mam pełen wgląd we wszystko -  konwersacja komunikaty, powiadomienia a jako sprzedający mam tylko maile. Wiadomości nie przychodzą mimo zaznaczonego okienka.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo w apce masz tylko o sprzedaży, inne są niedostępne.

LEW433_0-1682343786189.png

 

oznacz moderatorów

toolpusher
#8 Zapaleniec#

Własnie ż nic nie mam. Na apkę nic nie przychodzi. Dziwne że takiw wielki twór jak alegro nie umożliwia zarządzaniem sprzedaży poprzez aplikację. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@toolpusher w takim razie poproszę o doprecyzowanie jakie dokładnie wiadomości masz na myśli? Powiadomienia w dzwoneczku? Centrum wiadomości? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

toolpusher
#8 Zapaleniec#

Dokłądnie tak mam zaznaczone powiadomienia o sprzedaży wszystkie 3 okienka. Nic nie przychodzi żadne powiadomienie. Tylko email.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@toolpusher Sprawdź, czy masz wyrażone zgody na powiadomienia w swoim urządzeniu mobilnym 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Te powiadomienia nie działają od dawna, ja też mam zgody i nie mam powiadomień w aplikacji, tylko e- mail przychodzi.

oznacz moderatorów

toolpusher
#8 Zapaleniec#

mam tylko tam nie punktu o sprzedaży. tylko sa zgody jako kupujacy. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@toolpusher @CHECINIAKI A z jakiej wersji aplikacji korzystacie (sprawdzicie to w Moje Allegro -> Konto -> O programie)? Macie wersję na Android czy iOS? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

toolpusher
#8 Zapaleniec#

Ja mam wersję 8.15 na Androida

oznacz moderatorów

toolpusher
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  No i co dalej. To tyle? Sprawa wygląda tak, że o wszystkim wie Allegro i moderatorzy i nic dalej nie robicie. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@toolpusher Sprawę zgłosiłam i kiedy otrzymam odpowiedź, to wrócę tutaj z informacjami. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@toolpusher Powiadomienia sprzedażowe działają wyłącznie w aplikacji Allegro Lokalnie i dotyczą wyłącznie sprzedaży w ramach Allegro Lokalnie.

W aplikacji zakupowej Allegro powiadomienia push dotyczą wyłącznie zakupów. 

Rozumiem, że zapis w zakładce Zgody na powiadomienia może być mylący. Są to pozostałości po aplikacji Allegro Sprzedaż (która nie jest już przez nas wspierana). Zgłosiłam potrzebę poprawki informacji do odpowiedniego zespołu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

toolpusher
#8 Zapaleniec#

Wysokie prowizje a nawet powiadomienia nie mozna dostać o aplikacji sprzedażowej nie wspomnę. Jak to jest możliwe? Oczywiście pytanie retoryczne.

W każdym razie dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów