anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem transakcyjny na allegro lokalnie o butach prosze o pomoc

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:108986548
#7 Wielbiciel#

a więc mam taki problem że kupiłem buty za 1200 ale okazło się że sprzedawca sprzedał je na innym portalu więc zaproponował wysłanie pieniędzy lub inne buty + reszta no i ja wybrałem inne buty + reszta lecz przyszły podróbki co udowodniłem mu kilkukrotnie lecz on dalej trzyma się tego że naoglądałem się tik toka buty te kolejne kosztowały 760 ale mówi że jak chce je zwrócić to 120zł przesyłka do niemiec na mój koszt i on oddaje tylko 500 czy moge coś z tym zrobić? naprzykład zgłosić tą oferte za 1200zł że mi nie przyszła paczka?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
LEW433
#21 Demiurg#

Chwila kupno na Allegro, zapłacone i co dalej z tym ??? jaki masz status tego zakupu?

oznacz moderatorów
Client:108986548
#7 Wielbiciel#

statusu na razie nie moge zobaczyć

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A widziałeś te drugie buty, że się zgodziłeś na zamianę?

oznacz moderatorów
Client:108986548
#7 Wielbiciel#

widziałem ale nie zgadzają się z opisem

 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:108986548 trzeba było zażądać zwrotu pieniędzy od razu. A nie godzić się na wysłanie innych butów. 

oznacz moderatorów
Client:108986548
#7 Wielbiciel#

oraz pisałem z nim i zapewniał że są oryginalne

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Takie czasy nie widzisz -nie wierzysz, wszyscy wszystkich próbują oszukać.

oznacz moderatorów
Client:108986548
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  i co teraz mam zrobić? zgłosić że te czarne za 1200 nie prszyszły?

oznacz moderatorów
Client:108986548
#7 Wielbiciel#

bo przecieć miały być oryginalne a przyszły repliki co też moge udowodnić allegro

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:108986548  Napisz wreszcie czy kupiłeś te buty na Allegro czy prywatnie "po boku". Masz te buty za 1200 zł w zakładce "kupione" ?

oznacz moderatorów
Client:108986548
#7 Wielbiciel#

to jest tak kupieł za 1200 ale okazało sie że ich nie ma więc dogadaliśmy się tak że wyśle mi inne za 700 buty i reszte , zapewniał że są oryginalne ale okazały się zwykłe podróby, dlatego sie zastanawiam czy powinienem te za 1200 zgłosić że mi nie przyszły bo niby zgodziłem sie na inne  ale miały być oryginalne i moge to udowodnić ze są fake, co do zakładki narazie nie moge sprawdzić bo nie mam dostępu do allegro aktualnie pozdrawiam

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:108986548  Jeśli nie możesz sprawdzić czy kupiłeś na Allegro to o czym rozmawiamy?

Jeśli buty nie pasują bo nie takie jak chciałeś to masz prawo do zwrotu możliwe  że nawet za darmo.

Możesz też złożyć reklamację na niezgodność butów z opisem.

Czego oczekujesz od nas albo od moderatorek? Pocieszenia?

oznacz moderatorów
Client:108986548
#7 Wielbiciel#

Dla pewność że mnie pan dobrze zrozumiał , kupiłem je za 1200 zapłaciłem 1200 lecz prywatnie w wiadomości allegro napisal żd ich nie ma więc dogadaliśmy się że wyśle mi inne za 700zł i odeśle reszte co zrobił lecz te które wysłał to fake a mówił że oryginalne , więc czy teraz moge zrobić tak że moge go zgłosić że tamte za 1200 nie doszły? 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Oczywiście że buty doszły, problem że nie takie jakie były w ofercie.  Dostałeś inny towar  i częściowy zwrot pieniędzy. Wygląda to prawie dobrze, ale masz prawo domagać się całkowitego zwrotu pieniędzy, takich butów jakie przysłał sprzedający po prostu nie chcesz.  Ty chcesz takie buty jakie były w ofercie.

O legalności, oryginalności tych butów lepiej już nie wspominaj bo to inna bajka, udowadnianie,  ekspertyzy itp. po co ci te problemy.  Po prostu  nie chcesz takich butów bo uciskają, są brzydkie itp...

Klikasz "Zgłoś problem z zakupem" i tam zgłaszasz że z butów rezygnujesz. Musisz jeszcze podać przyczynę  zwrotu: jeśli reklamacja to sprzedający ma prawo przysłać ci inne, natomiast jeśli zwrot bo się nie podobają to sprzedający może obniżyć kwotę zwrotu za pobrudzenie, oberwanie metki  lub zadeptanie. Domagaj się zwrotu reszty pieniędzy do całej kwoty plus koszt odesłania.

oznacz moderatorów
Client:108986548
#7 Wielbiciel#

Dobra dzięki

 

oznacz moderatorów
Client:108986548
#7 Wielbiciel#

sorki że tyle pytań ale teraz za co zgłosić pordukt że nie otrzymałem produktu/problem z produktem a może coś innego

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dałeś się oszukać, teraz nieważne kto Ci tu napisze , taka reklamacja zapewne nic nie da.

oznacz moderatorów
Client:108986548
#7 Wielbiciel#

No a zgłoszenie tego allegro że te za 1200 nie doszły pomoże?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:108986548 odeślij te , które dostałeś i zażądaj zwrotu całości kosztów.

oznacz moderatorów