anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z łączeniem rozmiarów i asortymentu.

sekretnabielizna
#7 Wielbiciel#

Witam. W swoich ofertach zauważyłem , że jak sprzedaje towar w rozmiarach S M L XL to np. po wejściu w M widzę równięż dostępność wszystkich rozmiarów, a po wejściu w L widzę tylko ten rozmiar. Tak samo z widocznością dodatkowego asortymentu: na jednej aukcji widzę dostępność modeli a na innych nie. Sprawdzałem wszystie parametry i są takie same dla wszystvhich rozmiarów poza nr eban i riozmiarem oczywiście. Co może być przyczyną. 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

sekretnabielizna
#7 Wielbiciel#

Przepraszam że tak zawracam ale właśnie wystawiłem nowe oferty. Miałem w ofercie szlafrok Got gdzie nie łączyło mi rozmiarów więc spróbowałem go wystawić ponownie. Jakie było moje szczęście bo wszystkie rozmiary się połączyły-super, więc postanowiłem dodać ofertę do ofert wielowariantowych. Mineło 5 minut i już nie łączy rozmiarów. 14856263768 ta wyświetla się prawidłowo a pozostałe: 14856263397, 14856263062,14856262668 już nie. Jak ja mam skutecznie sprzedawać, nie daje już rady. 

Pozdrawiam Paweł.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sekretnabielizna Przepraszam, że tyle czekasz już na odpowiedź. Wciąć pracuję nad uprzednio zgłoszonymi ofertami. Ponagliłam już sprawę w zespole odpowiedzialnym za katalog. Proszę Cię o jeszcze momencik cierpliwości. 

Natomiast widzę, że oferty 14856263397, 14856263062,14856262668 są wyświetlane poprawnie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sekretnabielizna Oferty zostały poprawione. Sprawdź proszę, czy teraz się zgadza. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów