anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z aktywacją konta

NieglupieZabawki
#7 Wielbiciel#

Hej. Niedawno założyłam konto i nie mogę dokonać aktywacji. Wyskakuje komunikat " coś poszło nie tak" i nie przekierowuje mnie do opłacenia 1 zł w celu weryfikacji. Może ktoś mi podpowiedzieć jak to zrobić lub ewentualnie gdzie może leżeć problem? z góry bardzo dziękuję 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

A przypadkiem mail już nie byl wykorzystany na Allegro? nie da się założyć 2kont na 1 maila.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NieglupieZabawki Cześć, problem występuje w każdej przeglądarce? Spróbuj wyczyścić pliki cookies lub sprawdź działanie w trybie incognito. Jeśli to nie pomoże, to prześlij mi zrzut całego ekranu (z widocznym paskiem URL, datą oraz godziną). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@NieglupieZabawki konsultuję Twoje zgłoszenie. Dodam, że usunęłam już Twój zrzut ekranu, ponieważ był na nim widoczny Twój adres (oczywiście pobrałam go w celu wyjaśnienia problemu). 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@NieglupieZabawki wybacz, że czekałaś na odpowiedź. Przede wszystkim wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, pozamykaj wszystkie zbędne zakładki i spróbuj wykonać przelew z poziomu karty incognito. Warto byłoby również sprawdzić, czy problem występuje również na innych przeglądarkach/urządzeniach. Daj znać, jeśli problem nie ustąpi po wykonaniu wspomnianych przeze mnie kroków. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów