anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aktywacja konta firmowego

LechuSklepy
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry, mam problem z pełną aktywacja konta od 07.03.2022 wysłałem  wszystkie wymagane skany dokumentów oraz zdjęć, od tamtej pory jestem przez kilku konsultantów informowany, że zajmują się sprawa i wroca z odpowiedzią, lecz niestety.... Teoretycznie wypłaty Payu mam aktywowane ale i tak nie mogę wypłacić pieniędzy na swoje konto, bo cały czas jest *weryfikacja firmy*  przelewy są zwracane, każdy mówi że przekazuje informacje do odpowiedniego działu i cisza, otrzymuje również iformacje że mogę wystawiać przedmioty, ale co z tego skoro pieniędze są na koncie Allegro i nie mogę ich przelać na wlasne. Gdyby chociaż ktoś podał jakieś ramy czadowe, albo cokolwiek, a ja czytam tylko  że niedługo wrocez odpowiedzią...
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LechuSklepy Niezmiernie mi przykro, ale nie mam dla Ciebie nowych wieści, bo wyjaśnianie Twojej sprawy wciąż jest w toku. Za chwilę otrzymasz wiadomość mailową od pracownika Allegro, który zajmuje się Twoim zgłoszeniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LechuSklepy
#7 Wielbiciel#

Właśnie taką odpowiedź, tylko za każdym razem innymi słowami dostaje od ponad 10 dni

oznacz moderatorów