anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z allegro smart jako sprzedawca

VincciStore
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich, mam problem z allegro smart, ponieważ wystawiłem oferty które zniknęły po 30 dniach i nie posiadają w tym momencie allegro smart. Wcześniej smart był i pare dni od wznowienia oferty. Tak samo jest z innymi ofertami które wystawiłem np. gogle narciarskie, ustawiłem wysyłkę przez allegro paczkomaty i nie wyświetla się wysyłka ze smartem.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@VincciStore na pewno masz min. 5 unikalnych ocen? , z 9-ciu 5 ma treść to ewenement ...

oznacz moderatorów

VincciStore
#7 Wielbiciel#

Tak 9 jest unikalna... ale problem jest w tym że wystawiłem nową ofertę dla testu i ona już ma smarta więc nie wiem w czym leży problem w takim razie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@VincciStore Cześć. 🙂 Warunkiem Allegro Smart dla kont zwykłych jest: 

  • udostępnij w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki.

Nie udostępniłeś numerów zamówień dla 50% wszystkich zamówień, dlatego musisz udostępnić w ofertach przynajmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart (w tym momencie masz jedną, Paczkomat InPost). Zatem rozwiązania są dwa: udostępniaj w terminie numery przesyłek do zamówień lub dodaj ORLEN paczkę do cenników. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

VincciStore
#7 Wielbiciel#

Ustawiłem dla próby, wysyłkę ORLEN paczka i dalej wysyłka smart nie wyświetla się jako dodatkowa cecha oferty.

 

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Orlen Paczka widzę ustawiłeś w kwocie 89,00 zł to dlatego zmień na normalną cenę smartową 

oznacz moderatorów