anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z EAN przy wystawianiu produktu ,,Paczka Prezentowa"

PrezentowaW
#7 Wielbiciel#

Witam, gdy wystawiam produkt: Zestaw Prezentowy (jakikolwiek) i zapisuję+wystawiam go po podłączeniu wcześniej z katalogiem (supermarket>artykuły spożywcze>zestawy prezentowe) i wpisuje EAN jakiegokolwiek produktu z zestawu ( np Lindt) bo inaczej nie mogę dodać przedmiotu do kupna, to mimo to po dodaniu do EAN kodu produktu zamienia mi automatycznie kategorię na czekolady po jego wystawieniu, chociaż wcześniej ustawiłem już wartość katalogu na ,,zestawy prezentowe". Czy ktoś wie jak to ominąć bo chwilowo nie mogę dodać żadnego produktu bez dodania tego EAN bo mi ciągle zmienia kategorię.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@PrezentowaW nadaj własny EAN https://www.gs1pl.org do całego zestawu 🙂  jak podajesz kod EAN czekolady która jest w zestawie to nie dziw się że przenosi Cię do kategorii czekolady 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PrezentowaW
#7 Wielbiciel#

Ale to ten EAN jest generowany dla wszystkich moich zestawów które stworzę gdy go wygeneruje na tej stronie co mi podałeś kostas11? Czy będę musiał każdemu zestawowi nadać osobno wygenerowany kod EAN?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PrezentowaWjeżeli zestawy, które tworzysz, są różne, powinny one posiadać osobne kody EAN.

Nie mniej dobrze byłoby, gdybyś skontaktował się również z organizacją GS1 w celu ustalenia, kiedy jest potrzebny dodatkowy kod EAN w chwili tworzenia zestawów. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów