anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z klientem na dyskucji

Damian20012002
#7 Wielbiciel#

Witam wystawiłem szklanki z złą ceną bo wystawiałem masowe ogłoszenia, 18 szklanek za 20zł, cena jak widać przykuwa oczy ale miały być wystawione za 120zł by tego nie zobaczyliśmy i następnego dnia klient od nas kupil 10 sztuk paczek z zawartością na paczkę 18 szklanek, my jako sprzedający odrazu nie mogliśmy zobaczyć bo już mieliśmy ponad 100 ogłoszeń wstawione, ale kończąc rozmowę kupujący powiedzmy pan janusz zobaczył super okazje kupił 10 sztuk my anulowaliśmy, myśląc że problemu nie bedzie następnego dnia otworzył dyskusje gdzie sie domaga wyslania 10 paczek z szklankami 180 szklanek za 200zł, okej ładnie przeprosiliśmy i dzisiaj Allegro napisało że za 14 dni włacza allegro prodect i wysyła kupującemu zwrot środków my już wykonaliśmy ten ruch dawno, wykonaniem zwrotu ale przez to Zablokowali nam konto do sprzedaży i wystawiania nowych ofert i Allegro wypłaty, my już jesteśmy mocno zdenerwowani zaistniałą sytuacją, bo kupujący nie rozumie tego że była błędna cena poddana, Prosimy o pomoc co możemy zrobić bo kupujący dostanie znowu zwrot środkow

i tym że my wykonaliśmy zwrot i wyjaśniliśmy kupującemu i allegro sprawe

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Damian20012002 w jaki sposób zwróciłeś klientowi środki ?

oznacz moderatorów

Damian20012002
#7 Wielbiciel#
Przez allegro
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Damian20012002 zadziałał penie inny czynnik , w dyskusji odpowiadałeś na wszystkie wpisy klienta w obowiązującym terminie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt nie pomoże Ci odblokować konta bo to lezy w gestii działu bezpieczeństwa ale za co zablokowali konto skoro zwróciliście środki, tego nie rozumiem ale może nie wszystko wiemy, zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

 

@ko_alka gdyby w oficjalnym sklepie Allegro doszło do takiej pomyłki z ceną to jak by to wyglądało?

Blokada konta? Wysyłka szklanek? Powołanie się na błąd?

Słyszałem, że wszyscy sprzedający są traktowani równo i na takich samych zasadach. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@komis-bell Błąd i brak finalizacji tego zamówienia nie jest bezpośrednią przyczyną blokady konta sprzedającego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli ta pomyłka nie jest przyczyną blokady konta?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Teraz już wiem i rozumiem 🙂

Tak to niestety jest kiedy nie pisze się całej prawdy…

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Damian20012002 tu masz identyczny przypadek z allegro powołaj się na niego https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/jakie-powinno-by%C4%87-rozwi%C4%85zanie-w... i poproś o identyczne traktowanie, też oddali kasę i zamknęli temat 🙂

Chyba że coś innego wpłynęło na blokadę ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Damian20012002 9 grudnia pracownik Allegro wypowiedział się w dyskusji i potwierdził, że wiemy o zwrocie wpłaty oraz że nie mamy możliwości wymuszenia na Tobie realizacji zamówienia. Informacja o możliwości skorzystania z Allegro Protect pojawiła się dzisiaj, po zablokowaniu Twojego konta. Blokada konta ma związek z ponownym naruszeniem naszych zasad. Konto, z którego piszesz, nie jest Twoim pierwszym w Allegro i nie jest też pierwszym, na którym dochodzi do łamania regulaminu. W sprawie szczegółów dotyczących blokady napisz wiadomość przez formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

czyli nie szklanki 

oznacz moderatorów

Damian20012002
#7 Wielbiciel#

Owszem to nie jest moje pierwsze konto. Ale pierwsze na którym co kol wiek wystawiam. Więc nie rozumiem jak mogłem wcześniej łamać regulamin ?  A blokadę dostałem z wiąsku z dyskusją

Zablokowaliśmy konto Sprzedającego.
Damian20012002 - proszę o rozwiązanie problemu, który zgłosił Kupujący.
Jeśli tak się nie stanie, po 14 dniach od zakupu, możemy zwrócić Kupującemu pieniądze z Allegro Protect. Więcej informacji w artykule    To dotyczy tych szklanek !!! Przecież 

oznacz moderatorów

Damian20012002
#7 Wielbiciel#

@nat_not  Sprawdziłem swoje stare konta nic tam nie ma rozliczenie brak wystawione produkty brak po prostu te konta są puste i tyle więc nie rozumiem ??????

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Damian20012002 To automatyczny komunikat, który pojawił się w dyskusji dzisiaj po blokadzie Twojego konta. Jak pisałam wcześniej, sprawę samej blokady wyjaśnij, kontaktując się przez formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów