anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie powinno być rozwiązanie w tej sytuacji ?? - wasze zdanie.

oKee95
#8 Zapaleniec#

Cześć, potrzebuje porady jak się do tego ustosunkować. 

Zakupiłem towar przez opcje kup teraz, oraz opłaciłem ją blikiem. Zakupiony towar był w cenie +/- 32 zł  za 5 opakowań.  ( było to napisane w tytule zamówienia oraz w specyfikacji i opisie danej rzeczy ) . 

sprzedającym było allegro 

 

po  moim zamówieniu i opłaceniu, allegro zmieniło i poprawiło daną ofertę. z 32zł za pięć opakowań na 32 zł za jedno opakowanie. 

problem był już od samego początku najpierw  z wysyłką, paczka była lekko opóźniona ale w końcu do mnie dotarła. ( nieważne )

Okazało się że zamówiony towar przyszedł do mnie w postaci 1 opakowania. Gdzie ja zamówiłem 5 opakowań zgodnie z opisem towaru, w momencie gdy otworzyłem spór na allegro stwierdzili że mieli błąd na stronie i już go poprawili, była podana zła cena jednostkowa i ilość zakupionego towaru w tej cenie. Powiedzieli mi, że cena nie jest współmierna do ilości 5 opakowań więc po prostu odeślą mi pieniądze. Widzą swój błąd dlatego odsyłają pieniądze. Ale wedle mojego myślenia zakupiłem w tej cenie pięć opakowań a dostałem jedno więc czekam na pozostałe 4. nie zależy mi na pieniądzach tylko na zakupionym produkcie. 

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51

komis-bell
#21 Demiurg#

@oKee95 Podaj link do oferty.

oznacz moderatorów

oKee95
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Co dokładnie i w jakiej ilości zakupił @oKee95 w powyższej ofercie? 🙂

oznacz moderatorów

oKee95
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20220809-120150_Allegro.jpgScreenshot_20220809-120125_Allegro.jpg

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@oKee95 Allegro stworzyło 'potworka' w postaci 'katalogu produktów' i wpadło w sidła które sami zastawili.
Zobaczymy co jak do tego odniosą się moderatorzy.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Wg mnie kupił 5 x 600g za cenę 32 zł. Nawet w paramertach jest podane Liczba sztuk w zestawie  5 " 

W opisie nie jest podane, że cena dotyczy 1 szt.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie zależy ci na pieniądzach ale z drugiej strony zależy ci aby sprzedawca przez pomyłkę  był stratny. 

oznacz moderatorów

oKee95
#8 Zapaleniec#

Zależy mi na tym aby otrzymać zamówiony produkt. 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@oKee95 naprawdę myślałeś, że trafiłeś na taką okazję że za cenę jednego opakowania, dostaniesz 5? 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608  "...aby sprzedawca przez pomyłkę był stratny."

Nie  stratny  tylko żeby miał troszkę niższe zyski.  Przecież to Allegro najbogatszy serwis, rozdawca cudzych pieniędzy.  Bardzo interesujące jak z tego wybrną,  przecież klient nasz pan, klient zawsze ma rację  🤔

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@br. Też czekam co powiedzą ,łatwo się w bagno wchodzi ,wyjść znacznie trudniej.

oznacz moderatorów

oKee95
#8 Zapaleniec#

Otworzyłem dyskusje,1 /42 /4

oznacz moderatorów

oKee95
#8 Zapaleniec#

3 / 44 /4

oznacz moderatorów

oKee95
#8 Zapaleniec#

tak się zakończyła. Rozmawiałem z Panią na infolinii stwierdziła że zrobili błąd na stronie i że generalnie odeślą mi pieniądze, jak jej powiedziałem że zamówiłem taki produkt i chce go otrzymać bo nie interesuje mnie to że mieli błąd, to stwierdziła że nie jest to logiczne żeby w tej cenie tz. ( za 32 zł kupić 5 opakowań mleka ) i że jest to błąd i jej kolega postanowił bez mojej wiedzy po prostu odesłać mi pieniądze. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@oKee95 otwórz dyskusję , walnij negatywa , Oni stworzyli katalog i każą sprzedawcom pracować  z bublem , z którym sami nie potrafią sobie poradzić .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@oKee95 Dlaczego żaden z moderatorów się do tego nie odniesie? obrazki są niewidoczne. Jeżeli sami popełniliście błąd to zgodnie  zasadami które sami tu wpajacie, wyślijcie towar zgodnie z ofertą w dniu zakupu, otwórz dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

oKee95
#8 Zapaleniec#

LEW433 Które obrazki są niewidoczne? spróbuj w nie kliknąć powinny się powiększyć. Dyskusja jest już otwarta ale cały czas czekam na odpowiedź.  😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@oKee95 tu działa kumoterstwo , LEF tym razem pisze całą prawdę . Obrazki musi zatwierdzić moderator bo masz zbyt niską rangę , Ty je widzisz , a my na razie nie , a może ich nigdy nie zobaczymy bo pewnie wpływają na krystalicznie czysty wizerunek allegro .

oznacz moderatorów

oKee95
#8 Zapaleniec#

OK rozumiem. Dzięki za informacje. Czyli widzę że polityka allegro jest taka że albo oni mają racje albo nikt.. haha prawie jak nasze Polskie Kochane Państwo 👉😵

 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów