anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem paczki inpost Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
mpioterek
#7 Wielbiciel#

Witam,

Nie mogę przygotować paczki inpost Allegro. komunikat jest taki, że nie znaleziono zamówienia Allegro mimo, że oba zamówienia są opłacone.

 

mpioterek_0-1629782129325.png

 

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
mudol
#11 Animator#

No właśnie, klient kupił, email z informacją o sprzedaży dostałem, ale maili z wyborem dostawy czy z dokonaną płatnością nie dostałem, mimo, że w zamówieniu mam, że opłacono zamówienie, wczoraj wirtualna poczta miała awarię, ale chyba to nie to skoro też macie problemy?

 

e: inpost mi zaimportował

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mudol Wiadomość o wyborze formy dostawy i zapłaty została poprawie wygenerowana i wysłana do Ciebie o 09:10. Sprawdź proszę folder ze spamem. Zdarza się, że zagubione powiadomienia trafiają właśnie tam.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Wertpol
#7 Wielbiciel#

Witam,

ostatnie zamówienie, które zostało zaciągniete do baselinkera z allegro jest chwile po 24 - wszystkie po nie zostały ciągle zaciągnięte przez baselinkera, pomimo że są widoczne w panelu allegro? czy ktos ma podobny klopot?

oznacz moderatorów
ELE24
#8 Zapaleniec#

tak, mam ten sam kłopot, zamówienia pobierane przez Allegro API, zamówienia maja komunikat jakby nie były opłacone, dlatego nie przechodzą dalej...

oznacz moderatorów
skleppiotrpl
#8 Zapaleniec#

Baselinker zaciąga , tylko nie widzi że są opłacone. Menager paczkomatów Inpost w ogóle nie zaciąga gdyż dla niego są to zamówienia nie opłacone. 

oznacz moderatorów
PNKO
#9 Pomysłodawca#

Wygląda na błąd Allegro - u nas:

  • BL - pobiera zamówienia, ale nie zaznacza jako opłacone
  • w mailach brak informacji o złożonym zamówieniu lub np. brak powiadomienia o wpłacie
  • w "zamówienia od kupujących" (na stronie Allegro) wszystko jest prawidłowo, ale z tego systemu nie da się pracować

Ciekawe ile potrwa naprawa.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

coś drgnęło , pokazują się w zamówieniach dane adresowe , ale system przewoźnika dalej nie widzi przesyłki .

oznacz moderatorów
ota2
#7 Wielbiciel#

Proszę o pomoc. Po transakcji i opłacie smart brak możliwości wygenerowania etykiety,brak danych z aukcji...pierwszy raz mam taki problem. Jak mam wydrukować klientowi etykietę...?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jakaś awaria jest na Allegro.

oznacz moderatorów